Znaleziono 25875 wyników

autor: WOJTEKK
09.03.2026, 21:04
Forum: Muzyka
Temat: Czego teraz słuchacie?
Odpowiedzi: 51552
Odsłony: 8525205

Re: Czego teraz słuchacie?

Trochę, ale nie do końca, bo ten zwrot to jest qtwa gwałt na języku polskim, nawet "wyznaczanie estetyki" boli, a zdanie "Kiedy się ukazał niektórzy mieli problem z destynacją estetyki" nawet po spolszczeniu jest delikatnie mówiąc - nieczytelne znaczeniowo.
autor: WOJTEKK
09.03.2026, 20:33
Forum: Muzyka
Temat: Czego teraz słuchacie?
Odpowiedzi: 51552
Odsłony: 8525205

Re: Czego teraz słuchacie?

Mnie interesuje raczej znaczenie tego całego związku frazeologicznego
autor: WOJTEKK
09.03.2026, 19:43
Forum: Muzyka
Temat: Czego teraz słuchacie?
Odpowiedzi: 51552
Odsłony: 8525205

Re: Czego teraz słuchacie?

WTF means "destynacja estetyki"?
autor: WOJTEKK
09.03.2026, 19:40
Forum: Pozostałe
Temat: Przy muzyce o turystyce ;-)
Odpowiedzi: 441
Odsłony: 287898

Re: Przy muzyce o turystyce ;-)

Wszystko fajnie, a gdzie sklepy modelarskie i ich oferta?
autor: WOJTEKK
08.03.2026, 20:38
Forum: Pozostałe
Temat: Przy muzyce o futbolu
Odpowiedzi: 12760
Odsłony: 1555395

Re: Przy muzyce o futbolu

Wcześniej nie byłem przekonany do końca czy Pietuszewiak już nadaje się do kadry, tak teraz gościa który gra i to dobrze w Porto, to już chyba można.
autor: WOJTEKK
08.03.2026, 20:30
Forum: Pozostałe
Temat: Przy muzyce o futbolu
Odpowiedzi: 12760
Odsłony: 1555395

Re: Przy muzyce o futbolu

Pietuszewiak rządzi w Porto, już ma drugiego gola. Kręci liczby lepsze niż w Polsce. Może za tanio poszedł. Jak tak będzie grał to za sezon Porto go sprzeda za minimum 50 baniek.
autor: WOJTEKK
08.03.2026, 18:34
Forum: Pozostałe
Temat: Przy muzyce o futbolu
Odpowiedzi: 12760
Odsłony: 1555395

Re: Przy muzyce o futbolu

Może być takim lekiem. W Piaście rozwinął się jako trener.
autor: WOJTEKK
08.03.2026, 01:13
Forum: Pozostałe
Temat: Przy muzyce o futbolu
Odpowiedzi: 12760
Odsłony: 1555395

Re: Przy muzyce o futbolu

Zagłębie samodzielnym liderem, trochę jaja, no nie? No ale jak teoretycznie poważniejsi kandydaci zgodnie dostali w cymbał...? aha, to nie Lech był taki słaby, tylko Widzew grał tak dobrze. No i patrzcie, wystarczy żeby w drużynie był trener i są już wyniki.
autor: WOJTEKK
07.03.2026, 15:27
Forum: Pozostałe
Temat: Przy muzyce o futbolu
Odpowiedzi: 12760
Odsłony: 1555395

Re: Przy muzyce o futbolu

Białystok pisze: 06.03.2026, 23:00
B.J. pisze: 06.03.2026, 16:55 Stawiam na Jagę. Już się nie muszą rozdrabniać, tylko eklapa im została.
No to srogo się zawiodłeś dziś. :cry:
Nie da się ukryć, że wiele do powiedzenia nie mieliście... to też coś mówi o formie Legii.
autor: WOJTEKK
06.03.2026, 17:02
Forum: Pozostałe
Temat: Przy muzyce o futbolu
Odpowiedzi: 12760
Odsłony: 1555395

Re: Przy muzyce o futbolu

Kolejka XXIV

Żeby w piątek jeden mecz tylko?

Lechia Jagiellonia 1x Jaga dalej jest "iffy", a Lechia u siebie potrafi bić bardzo boleśnie...
Korona - Bruk-Bet 1x dla Korony przeciwnik na lekkie podbudowanie się i 3 punkty. gorzej będzie jak im nie wyjdzie. A może.
Widzew Lech x2 to jeszcze nie będzie Widzew zdolny ograć całkiem dobrze grajacego Lecha, wkurzonego do tego po przegranej w PP.
Piast Zagłębie x2 dwie najbardziej klinczujące kapele w lidze, szykują sie szachy na boisku, remis ze wskazaniem na Zagłębie.
Motor Górnik 1x Motor u siebie to jest bardzo niewdzięczny przeciwnik, a Górnik w nogach wygrany, ale ciężki mecz z Lechem.
Radomiak GKS 1x pewnie pożegnanie Capity, który odejść ma do MLS. Dwie bardzo rock'n'rollowe kapele na jednym boisku - może się dużo dziać
Raków Pogoń 1x hm... niby bardziej Raków, ale czy Pogon nie będzie kontynuowala swojej "binarnej" przygody? Pewnie by bardzo chcieli.
Legia Cracovia 1x chyba najbardziej remis, ktory nic nikomu nie da.
Wisła Arka 1x Arka na wyjeździe, czy Wisła się przełamie? Najpewniej remis.
autor: WOJTEKK
06.03.2026, 16:50
Forum: Pozostałe
Temat: Przy muzyce o futbolu
Odpowiedzi: 12760
Odsłony: 1555395

Re: Przy muzyce o futbolu

WOJTEKK pisze: Kolejka XXIII

Cracovia Piast 1x takie niekonkretne kapele, ale coś tam grające. Craxa trochę paździerzowa, ale jakos coś punktuje i jest w czołówce, piast jakoś punktuje i opuscił strefę spadkową. Pewnie remis.
Byłby pewnie remis, ale Piast postanowił dać nieco więcej od siebie w samej końcówce i wpadło... Craxa za to ostatnio marnie, powtarzaja sie dwa ostatnie sezony. pudło.
WOJTEKK pisze: Arka Lechia 1x derby Trójmiasta - Arka u siebie głównie w trybie Kill'em All, ostatnio skopała solidną Gieksę, Lechia po wpadce z Zagłębiem... Pewnie będzie się działo...
Działo się - soczysty mecz, sporo goli. Trafiony
WOJTEKK pisze: Pogoń Widzew 1x dwóch czołowych nieudaczników naszej ligi, raczej pod gospodarza
Nie działo się. Pogoń zaryglowała środek pola i liczyła, że cos może jej wpadnie. Wpadło, już trzeci raz z rzędu. Strefie spadkowej pomachali rączką na pożegnanie. A Widzew rozgościł się na dole tabeli - ja nie wiem, czy im Vuko pomoże. trafiony
WOJTEKK pisze: Motor Korona 1x następny mecz bez wyraźnego faworyta, Korona ostatnio to tak niespecjalnie, Motor trzyma się nieźle - raczej na gospodarzy. Chociaż Korona ostatnio to na wyjazdach wygrywa
Tym razem nie wygrała i ma po 5 meczach tej rundy 6 punktów - no to nie jest zbyt dużo... Lekki kryzysik? trafiony
WOJTEKK pisze: GKS Górnik 1x derby, wszystko być może, typowanie tylko dla porządku, bo coś trzeba
Zgodnie z logiką - Gieksa jako gospodarz, ostatnio graja lepiej no i z Górnikiem wygrała. A Górnik dalej słabo... Może pucharów nie być. Trafiony
WOJTEKK pisze: Bruk Bet Radomiak x2 Radomiak ostatnio nic nie wygrał... BB też, ale Radomiak ma dużo lepszy skład
No i remis - mecz przespałem. Trafiony
WOJTEKK pisze: Jagiellonia Legia 1x dwie kolejki temu sprawa byłaby prosta i oczywista - Lebiegi mocno w łeb, ale teraz... Legia na wznoszacej, Jaga nieco "iffy" - najbardziej to remis.
no i był, chociaż jak było już 2 do koła, to myślałem, że pozamiatane, ale to już jest legia Papszuna - odchwycili się. Trafiony
WOJTEKK pisze: Lech Raków 1x Lech gra coraz lepiej, a Raków jest taki mocno bezpłciowy. Raczej Lech, remis - jak się Rakowowi przyfarci
Mecz był z takich - łubudu po całym boisku - obie kapele przebiegły po 120 km. Rakowowi się jednak nie przyfarciło... Trafiony
WOJTEKK pisze: Zagłębie Wisła 1x Zagłębie szybko poskładało się po odejściu Rochy i znowu straszy całą ligę, obecnie już jako czołówka, a Wisła juz powinna się zacząć oglądać za punktami potrzebnymi do utrzymania
Marna ta Wisła na wiosnę, a Zagłębie już chyba powoli trzeba rozpatrywać jako kandydata do majstra, bo do pucharów - na pewno. Trafiony

zaległość:
WOJTEKK pisze: Radomiak Arka - 1x Arka na wyjeździe - i wszystko jasne
I wszystko jasne - spokojny mecz Radomiaka, ktory właściwie zamknęli po 8 minutach. A Arka ma problem, bo nie zawsze wygrywa u siebie, a przy takiej słabej grze na wyjazdach to musi, jesli chce się utrzymać. Trafiony


Bilans 9:1. Średnia bramek na mecz - 3,5 - no i tak ma być!

Zaczyna się tabela dzielić i odległość między czołówką, a grupą poscigową to już 4 punkty, za to na dole tłok okrutny, jak na parkingu pod Action. Wszyscy graja większą lub mniejszą chimerię, Legia i Widzew też. Ci pierwsi w 5 meczach zaliczyli 6 punktów i to jest 1,2 pkt na mecz - takie granie może wystarczy do utrzymania może nie, Widzew - 0,8 na mecz co na pewno nie wystarczy. O Bruk-becie nie wspominam, bo oni powoli zaczynają odstawać i od ty w/w mocarzy.
autor: WOJTEKK
27.02.2026, 22:29
Forum: Muzyka
Temat: Wielka Gra 2026
Odpowiedzi: 376
Odsłony: 6451

Re: Wielka Gra 2026

Sandrose
autor: WOJTEKK
27.02.2026, 20:52
Forum: Muzyka
Temat: Co nowego w naszych zbiorach?
Odpowiedzi: 8559
Odsłony: 1813483

Re: Co nowego w naszych zbiorach?

Dokładnie, czyli takie jak powinno
autor: WOJTEKK
27.02.2026, 11:12
Forum: Muzyka
Temat: Co nowego w naszych zbiorach?
Odpowiedzi: 8559
Odsłony: 1813483

Re: Co nowego w naszych zbiorach?

Wymiana CDR na oryginały

Bee Gees - Odessa Japończyk, SHM - ale brzmi jak żyleta!
Y&T - In Rock We Trust, Black Tiger lubię ich, fajnie grają,
autor: WOJTEKK
27.02.2026, 11:02
Forum: Muzyka
Temat: Zapowiedzi koncertów
Odpowiedzi: 3804
Odsłony: 1049754

Re: Zapowiedzi koncertów

No, zarypiaszczy koncert. Dlatego na nową wersję Rush się nie wybieram, żeby sobie nie zepsuć dobrego wrażenia po tamtym. Lepiej nie będzie. Poza tym dobrze, że kolega Rolling Stone się znowu pokazał! Keep Rockin' Rychu