Radio Lublin

lub czasopisma :)

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Yer Blue
remaster
Posty: 2298
Rejestracja: 17.09.2007, 13:30
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Radio Lublin

Post autor: Yer Blue »

Jestem z Podlasia ale swego czasu docierały do mnie fale radia Lublin i muszę przyznac było to najlepsze lokalne radio jakie słyszałem.

Pamięta ktoś audycje Wiktora Jachacza "Supermix"? To była kiedys dla mnie jazda obowiązkowa ze szczególna uwagą na prezentacje starych i mało znaych progrockowych kapel w drugiej godzinie - niezliczona ilośc taśm tej audycji pokrywa się u mnie mocno podejrzaną warstwą kurzu - to wszystko przez płyty CD.
Ale kiedys Jachacz był dla mnie głównym dostarczycielem tych wspaniałych staroci. Słyszałem, że podobno został teraz szefem stacji - wie ktoś coś o tym?
Ja Lublina nie słuchałem od co najmniej 5 lat więc kompletnie nie wiem co tam się teraz dzieje...

A zauważyłem tu kilka osób z Lublina :)
Awatar użytkownika
Indi
epka analogowa
Posty: 944
Rejestracja: 11.04.2007, 16:29
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Indi »

W RL zdarza mi się słuchać czasami programów Jerzego Janiszewskiego, chociaż styl ich prowadzenia na dłuższą metę jest męczący. Do pewnego czasu regularnie słuchałam Radia Centrum i audycji Roberta Grablewskiego ProgGram, ale w chwili obecnej Robert gra muzykę, która zupełnie mnie nie interesuje.
Awatar użytkownika
Yer Blue
remaster
Posty: 2298
Rejestracja: 17.09.2007, 13:30
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Post autor: Yer Blue »

Tak, Januszewski potrafi przynudzać, chodzi mi o Beatlemanie.
To Jachacz miał kapitakne programy, a i nawet jego głos dobrze wspominam i trochę mi jego brakuje...
Jeszcze Piotr Wróblewski potrafił całą noc poświęcac muzyce rockowej, ale dzisiaj juz nie wyobrażam sobie tak siedziec po nocach, a odkąd ni łapie Lublina praktycznie w ogóle przestałem słuchac radia, nawet Trójki.
zed
szpula
Posty: 61
Rejestracja: 13.08.2008, 19:37

Post autor: zed »

Przed ,,SuperMixem" byly Kanon Muzyki Rockowej, ktory w pierwszej polowie lat 90tych prowadzil wspolnie z panem Jerzym Janiszewskim, i ktory go wymyslil (pan Jachacz byl na poczatku na zasadzie goscia, dopoki nie ropoczal pelnoetatowej pracy jako dziennikarz muzyczny RL).
A ponadto kiedys, dawno temu (gdzies do okolo 2002 roku), mial on jeszcze druga autorska audycje (chyba co drugi tydzien) od 23 do 2 nad ranem ( a wlascieiw do 5 z tym, ze ostatnie dwie godziny to byla muzyka puszczana z kompaktow bez udzialu redaktora), ktora nazywala sie jakos dziwnie i w niej pojawialy sie rodzynki w postaci np. polgodzinnych kawalkow rocka progresywnego.
ODPOWIEDZ