Top Wszech Czasów

lub czasopisma :)

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 25820
Rejestracja: 12.04.2007, 17:31
Lokalizacja: Lesko

Post autor: WOJTEKK »

esforty pisze:... bo nie głosowaliśmy, stąd Jego nieobecność.
WOJTEKK pisze:... A jesli chodzi o kobiety - Top jest głównie rockowy, a świat rocka to głównie faceci - > top będzie głównie męski
WojtekK!
Zapominasz o groupies! Bez tego zjawiska 90% tych twarzaków nie ruszyłoby się z miejsca w żadną trasę :wink:
Nie od dzisiaj wiadomo, to namiętności motywują człowieka do działania!
"Dużo kasy nie zarobisz, ale podupczysz jak Frank Sinatra" - tak zachęcał menago Ronnie Hawkinsa, Robbie Robertsona żeby dołączył do zespołu jego klienta.
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
Awatar użytkownika
Leptir
box
Posty: 9404
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Post autor: Leptir »

W ogóle ta lista jakaś podejrzana. Praktycznie same białe chłopaki. Nie wiem czy chciałbym się bawić w takim towarzystwie. ;)
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
esforty
japońska edycja z bonusami
Posty: 3996
Rejestracja: 26.01.2010, 11:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: esforty »

Rzeczywiście !
A w zamian Węgrzy?! :roll:
Nie ma takiego naleśnika, który nie wyszedłby na dobre. H. Murakami
Awatar użytkownika
Leptir
box
Posty: 9404
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Post autor: Leptir »

Węgrzy jak Węgrzy, ale parę dziewczyn i czarnych braci by się przydało, żeby rozruszać imprezę. :)
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Awatar użytkownika
Białystok
box
Posty: 8600
Rejestracja: 03.01.2013, 08:21
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Białystok »

Jest Jimi, jest Prince, jest Louis. Wystarczy!
Awatar użytkownika
Leptir
box
Posty: 9404
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Post autor: Leptir »

A James Brown, Stevie Wonder, Chuck Berry, Jerry Lee Louis, bluesmani - Muddy Waters, B.B. King, Howlin' Wolf i wielu innych? Nie byłoby muzyki tych białych chłoptasiów bez nich, i zapewne większość gości z tej listy powiedziałaby to samo. Czerpali z dorobku czarnych muzyków garściami, a niektórzy nawet wprost podpisując się pod ich kawałkami własnymi nazwiskami - niedawno do takich strzelaliśmy. Ułomna ta lista i tyle - niewiele mówi o prawdziwym układzie sił w muzyce - nawet tylko tej popularnej, okołorockowej.
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Awatar użytkownika
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 7172
Rejestracja: 18.02.2012, 15:52

Post autor: Freefall »

Leptir pisze: Jerry Lee Louis,
No, Jerry Lee Lewis (jeśli to o niego chodzi), to akurat był biały :wink:.

PS. I chyba jest nadal, bo nie znalazłem informacji, że zmienił mu się pigment :).
Co do reszty to oczywiście zgoda.
Awatar użytkownika
Leptir
box
Posty: 9404
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Post autor: Leptir »

Słusznie Freefallu - rozpędziłem się, w duszy jedynie był czarny. :) Miałem na myśli Screamin' Jay Hawkinsa, nie wiem dlaczego mi ten Jerry wskoczył. A Hawkinsa się nasłuchało sporo znanych grajków, a jeszcze inni się napatrzyli na to co na scenie wyprawiał - taki np. Alice Cooper to niemało u niego podpatrzył. ;)
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Awatar użytkownika
Białystok
box
Posty: 8600
Rejestracja: 03.01.2013, 08:21
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Białystok »

Zatem pudło Polskiego Topu "Wszechczasów" Trójki A.D. 2020 to:

3. Maanam - Krakowski Spleen
2. Perfect - Autobiografia
1. Obywatel G.C. - Nie pytaj o Polskę
Awatar użytkownika
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami
Posty: 3997
Rejestracja: 24.05.2017, 10:29

Post autor: Monstrualny Talerz »

Hej, a macie jakieś newsy czy Top Wszech czasów w tym roku się w ogóle odbędzie??? Średnio to wszystko śledzę, ale przypadkiem włączyłem w piątek koło 20 i Piotr Baron puszczał bardzo fajną muzykę, Myślałem, że tam już nikt nie został.
Awatar użytkownika
Białystok
box
Posty: 8600
Rejestracja: 03.01.2013, 08:21
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Białystok »

Nie słucham tej stacji, ale tam chyba nawet zwykłej listy nie ma.
Jeszcze znowu wygra Wolność i pojawią się zarzuty o manipulacje i sabotaż, po co to komu.
Awatar użytkownika
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami
Posty: 3997
Rejestracja: 24.05.2017, 10:29

Post autor: Monstrualny Talerz »

Top jednak odbył się na radiu 357. Słuchałem jednym uchem gdzieś w połowie i na koniec jak prowadził Niedźwiecki. Tyle, że to nie był top, bo nie było głosowania, tylko takie jakieś wspominki weteranów. Z jednej strony fajnie, z drugiej może rzeczywiście czas już zmienić tę formułę/przewietrzyć pokój. O ile zrozumiałem w przyszłym roku ma być już normalne głosowanie. Natomiast w drodze do kościoła włączyłem w radiu tę nieszczęsną trójkę i akurat trafiłem na coś tak absolutnie koszmarnego... Jednak normalnie tam leciały w Nowy Rok gigantyczne piosenki. Radiowo cały czas sytuację ratuje dwójka.
Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 25820
Rejestracja: 12.04.2007, 17:31
Lokalizacja: Lesko

Post autor: WOJTEKK »

No, przedwczoraj w Wieczorze Płytowym był "Gorączka Sobotniej Nocy " :D

A co do topu - no nie mógł być inny - musiał być taki osobisty. Niedźwiedź był strasznie oczywisty. Ale wybrać więcej niż 10 swoich ulubionych piosenek - bardzo ciężko.
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
ODPOWIEDZ