High Speed Messenger - Radio Puls, Lublin lata 1992-1993

lub czasopisma :)

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Argenteum Astrum
singel analogowy
Posty: 323
Rejestracja: 24.03.2008, 19:27

High Speed Messenger - Radio Puls, Lublin lata 1992-1993

Post autor: Argenteum Astrum »

Witam!

Czy ktoś z Was pamieta moze audycje w dawno nieistniejacym Radiu Puls w Lublinie prowadzonym przez dzisiejszego pracownika Radia Lublin, Wiktora Jachacza a nazywajace sie ,,High Speed Messenger" i majace forme otwartej formuly, gdzie przewaznie wystepowalo kilku gosci naraz?

Pzdr
Paweł1979
szpula
Posty: 67
Rejestracja: 11.09.2020, 11:57

Post autor: Paweł1979 »

Cześć!
Nie wiem, czy temat jest jeszcze aktualny, ale tak się składa, że posiadam w swoim archiwum kilka audycji z cyklu High Speed Messenger. Niestety, ich jakość nie jest najlepsza, są to kopie oryginalnych rejestracji prosto z radia, które potem - zapewne z braku dostępnych taśm w okresie, kiedy człowieka nie stać było na zakup płyt - zostały skasowane i nagrałem na nich coś zupełnie innego.
Mimo to słucha się tych audycji bardzo fajnie, dziś chyba nie byłoby już miejsca na tego typu klimaty, momentami robi się bardzo ale to bardzo surrealistycznie, jeśli nie wręcz niepoprawnie politycznie używając współczesnego określenia :).
Tutaj link do audycji: https://mega.nz/folder/ERw20JQK#LKREcrcdhHnZhI9AmWatdw
Wszystkie są w bezstratnym formacie FLAC, jedyne, co zmieniłem to w przypadku jakiś przerw starałem się posklejać je w taki sposób, aby nie drażniły za bardzo słuchaczy.
Posiadam też kilka audycji z cyklu Kanon Muzyki Rockowej z Radia Lublin, niestety wszystkie są już bez śp. redaktora Jerzego Janiszewskiego, ale i tak przyjemnie się tego słucha. Są to lata 1995 oraz 1996, mnóstwo podziemnej muzyki. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, proszę dać znać to wrzucę także na serwer.
ODPOWIEDZ