Zapowiedzi koncertów

Forum podstawowe.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Heartbreaker
longplay

Re: Zapowiedzi koncertów

Post autor: Heartbreaker »

Dream Theater zagra 29 stycznia 2023 r na warszawskim Torwarze.
Awatar użytkownika
Crowley
japońska edycja z bonusami

Post autor: Crowley »

Algernon pisze: 08.11.2022, 12:42 Peter Gabriel 18.05.2023 KRAKÓW
Wybieracie się? Ma być nowy materiał - nowa płyta. Trochę obawiam się formy PG.
Czwartek... Kto normalny organizuje koncerty w środku tygodnia i jeszcze na końcu świata? :( A idź pan z taką robotą...
Futbolozaurus Rex a.d. 2020(1)
pratt
kaseta FeCr

Post autor: pratt »

Mam wolny bilet na wrocławski koncert Maha Sohona+Spaceslug+Eye of Void. Niedziela, 20.11. Oddam w zamian za miłe towarzystwo.
Awatar użytkownika
Maciek
box

Post autor: Maciek »

Komu spodoba(ł) się Warhaus, ten będzie miał niebawem okazję zobaczyć ich na koncercie w Polsce.

https://alterart.pl/wydarzenia/warhaus/
Adoptuj, adaptuj i ulepszaj.
Awatar użytkownika
Heartbreaker
longplay

Za tydzień mam na podwórku Jesień z Bluesem, a w styczniu kumpel naroił mnie na Drink Theater w stolycy.
Awatar użytkownika
Bart
remaster

Post autor: Bart »

Zdaje się, że nikt nie był w Poznaniu w klubie "U Bazyla"?...
A szkoda, wczoraj grali (m.in.) Fallujah i Rivers of Nihil...
Say you want to know the truth, well you can ask me a question
I'll tell you something that you may want to hear
But I'll lie
Awatar użytkownika
Heartbreaker
longplay

Sting 20 lipca 2023 - Tauron Arena, Kraków
Awatar użytkownika
Heartbreaker
longplay

W najbliższy piątek idę na piwo do Famy.
https://youtu.be/PGd9dG6GrbI
Awatar użytkownika
Heartbreaker
longplay

Ktoś z Białegostoku wybiera się może?
Powiem, że mam olewne podejście do takich cyrków, jak Australian Pink Floyd itp cudaków.
Tym bardziej, że widziałem i Pink Floyd na żywo i Page'a z Plantem.
Ale tylu kumpli idzie, że namówili.
Awatar użytkownika
Leptir
box

Post autor: Leptir »

W przyszłym roku, w maju, wystąpi Yes na dwóch koncertach w Polsce. Wprawdzie bez Jona Andersona, ale za to ze wskrzeszonym Alanem White'em. Szkoda, że ze Squire'em nic się nie dało zrobić...
https://www.livenation.pl/artist-yes-40 ... 8BdHqJc6N4
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Awatar użytkownika
PumaGuma
singel analogowy

Post autor: PumaGuma »

Czy ktoś z Was wybiera się na następujące wydarzenia?

Peter Brotzmann - 7 luty 2023, Warszawa
Lingua Ignota - 16 maja 2023, Warszawa
Summer Dying Loud - 7-9 września 2023, Aleksandrów Łódzki

Podejrzewam, że co najmniej dwa z tych wydarzeń powinny kogoś zainteresować, w końcu paru forumowiczów słucha bardziej ekstremalnych odmian jazzu, a Sinner Get Ready zajęło nawet 5. miejsce w niedawnym plebiscycie na 2021 rok. Natomiast Summer Dying Loud to festiwal stricte metalowy, ale takie klimaty pewnie prawie nikogo tutaj nie interesują; w każdym razie, na razie ogłoszono obecność Candlemass, My Dying Bride, Benediction i paru innych zespołów, których właściwie nie znam (płytę Maggot Heart w sumie słyszałem kiedyś, ale mi się nie podobała zupełnie) - zostało jeszcze 40 wykonawców do ogłoszenia :D
Jeszcze czekam na nową datę przesuniętego ostatnio z maja 2022 roku koncertu Van Der Graaf Generator w Krakowie, ale możliwe, że z niego zrezygnuję i poproszę o zwrot pieniędzy za bilet, o ile jest to jeszcze możliwe, bo denerwuje mnie już ta niepewność. Żadnych wieści od organizatorów od tamtego czasu nie ma...
Crazy
zremasterowany digipack z bonusami

Post autor: Crazy »

PumaGuma pisze: 16.01.2023, 23:07 Lingua Ignota - 16 maja 2023, Warszawa
Ooo! To może być przeżycie ekstremalne. Muszę koniecznie rozejrzeć się za biletami.

Swoją drogą, całkiem mniej ekstremalnie, miałem 30 stycznia iść na Dropkick Murphys, ale zapomniałem kupić bilety. Może jeszcze są.
jeżeli nam zabraknie sił
zostaną jeszcze morze i wiatr
Awatar użytkownika
alternativepop
remaster
Kontakt:

Post autor: alternativepop »

PumaGuma pisze: 16.01.2023, 23:07 Czy ktoś z Was wybiera się na następujące wydarzenia?

To dla metali impreza i na razie nie ma jeszcze pełnego składu ;). Działkę mam w okolicy i z oddali pobrzmiewają mi te rzygi co roku:).

My Dying Bride i Candlemass coś mi mówią jedynie z obecnego zapowiadanego składu.
Awatar użytkownika
PumaGuma
singel analogowy

Post autor: PumaGuma »

alternativepop pisze: 17.01.2023, 17:45
PumaGuma pisze: 16.01.2023, 23:07 Czy ktoś z Was wybiera się na następujące wydarzenia?

To dla metali impreza i na razie nie ma jeszcze pełnego składu ;). Działkę mam w okolicy i z oddali pobrzmiewają mi te rzygi co roku:).

My Dying Bride i Candlemass coś mi mówią jedynie z obecnego zapowiadanego składu.
Ooo, to może spiknęlibyśmy się jakoś, jak nie masz nic przeciwko temu :P
Od Candlemass podstawą jest Epicus Doomicus Metallicus, zresztą to ich zdecydowanie najlepszy i najbardziej sztandarowy album (w ejtisowym plebiscycie dostał ode mnie jakieś 40 punktów), ale właściwie inne albumy też są godne uwagi; to co nagrali z Marcolinem do 1990, Dactylis Glomerate czy przedostatni The Door to Doom, na który po ponad 30 latach powrócił ich wokalista z debiutanckiego klasyka i do teraz z nimi śpiewa. Jestem ciekaw, jak utwory nagrane pierwotnie z Marcolinem brzmią w jego wykonaniu.

Od My Dying Bride słyszałem raz dwa albumy kiedyś i w sumie nie pamiętam ich, więc pasowałoby mi je powtórzyć.
Awatar użytkownika
alternativepop
remaster
Kontakt:

Post autor: alternativepop »

PumaGuma pisze: 17.01.2023, 19:04
Ooo, to może spiknęlibyśmy się jakoś, jak nie masz nic przeciwko temu :P
Na koncert na pewno się nie wybiorę, ale tak ogólnie jak będzie sprzyjający czas to czemu nie ;).
PumaGuma pisze: 17.01.2023, 19:04 Od Candlemass podstawą jest Epicus Doomicus Metallicus, zresztą to ich zdecydowanie najlepszy i najbardziej sztandarowy album (w ejtisowym plebiscycie dostał ode mnie jakieś 40 punktów), ale właściwie inne albumy też są godne uwagi; to co nagrali z Marcolinem do 1990, Dactylis Glomerate czy przedostatni The Door to Doom, na który po ponad 30 latach powrócił ich wokalista z debiutanckiego klasyka i do teraz z nimi śpiewa. Jestem ciekaw, jak utwory nagrane pierwotnie z Marcolinem brzmią w jego wykonaniu.

Od My Dying Bride słyszałem raz dwa albumy kiedyś i w sumie nie pamiętam ich, więc pasowałoby mi je powtórzyć.
Metalu ostatnio prawie nie słucham, ale doom metal to nawet kiedyś lubiłem. Candlemass podobał mi się w czasach licealnych. Nie słyszałem tego ze 30 lat. Muszę sobie przypomnieć.
ODPOWIEDZ