Powitanie

Forum podstawowe.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Białystok
box
Posty: 8600
Rejestracja: 03.01.2013, 08:21
Lokalizacja: Białystok

Re: Powitanie

Post autor: Białystok »

Najsmutniejszy avatar :)
Cztery historie
szpula
Posty: 51
Rejestracja: 09.08.2022, 21:17

Re: Powitanie

Post autor: Cztery historie »

afterc pisze: 24.11.2022, 09:30 OMG ... a Wy wciąż tu jesteście ...
Z pozoru zadziwiające, ale bylibyśmy zdziwieni, gdybyś się kiedyś nie pojawił 8)
esforty
japońska edycja z bonusami
Posty: 3996
Rejestracja: 26.01.2010, 11:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Powitanie

Post autor: esforty »

To ja dołączem :wink: do powitania...
Ciekawe, czy Cztery historie, wiedzą że Świat, każdy, nie skończył się polską zimą stulecia?
Nie ma takiego naleśnika, który nie wyszedłby na dobre. H. Murakami
Crazy
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5038
Rejestracja: 19.08.2019, 16:15

Re: Powitanie

Post autor: Crazy »

Cztery historie pisze: 02.12.2022, 00:16 @MirekK – czujemy się nieco dotknięci. Zaznaczymy więc tylko, że jeśli są Duch, Duch 1532, 1532 i Cztery historie, to tych osób musi być co najmniej siedem :shock:
Siedem osób też przyjmiemy jako wróżbę zwycięstwa. Ale nadal nie zgadza mi się jeden element graficzny — o, ten.
jeżeli nam zabraknie sił
zostaną jeszcze morze i wiatr
Hajduk
kaseta "metalówka"
Posty: 291
Rejestracja: 08.08.2023, 14:35

Re: Powitanie

Post autor: Hajduk »

Witam serdecznie. Od kilku miesięcy śledzę forum, czytając co ciekawsze wątki, opinie i wypowiedzi, aż w końcu jedna z zagadek w Wielkiej grze sprawiła, że zdecydowałem się dołączyć do grona Dinozaurów. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przyjęcie do grona Forumowiczów.
esforty
japońska edycja z bonusami
Posty: 3996
Rejestracja: 26.01.2010, 11:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Powitanie

Post autor: esforty »

No to: Sie ma!
Pisz, jątrz, zmieniaj poglądy(estetyczne)...
Nie ma takiego naleśnika, który nie wyszedłby na dobre. H. Murakami
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14151
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Re: Powitanie

Post autor: B.J. »

Hajduk pisze: 08.08.2023, 15:36Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przyjęcie do grona Forumowiczów.
Cześć :!:
Życzę długiego, owocnego i inspirującego pobytu na FD. :)
Awatar użytkownika
Leptir
box
Posty: 9404
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Re: Powitanie

Post autor: Leptir »

Hajduk pisze: 08.08.2023, 15:36 Witam serdecznie. Od kilku miesięcy śledzę forum, czytając co ciekawsze wątki, opinie i wypowiedzi, aż w końcu jedna z zagadek w Wielkiej grze sprawiła, że zdecydowałem się dołączyć do grona Dinozaurów. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przyjęcie do grona Forumowiczów.
Witaj - i pisz proszę, ile się da. :)
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Powitanie

Post autor: Bednaar »

Witam ponownie :) Dziś się zalogowałem i sprawdziłem PW. Poczytałem też trochę co nieco komentarzy po moim (czasowym jednak) odejściu. Uwierzcie mi - naprawdę mi było głupio, że nie mogę się dołaczyć do zbiórki na utrzymanie forum - a tu widzę, że software nowy.
Po przemyśleniu sprawy postanawiam powrócić, jeżeli nie będzie Wam przeszkadzać fakt, że z różnych względów nie mogę sobie pozwolić na wsparcie finansowe.
Szczerze mówiąc o moim powrocie bardzo mocno zdecydował wpis Andrzeja... ale nie tylko.
Przy okazji odkryłem, że afterc/djmis/mc_iek żyje ;)
Równolegle udzielam się też na innym forum - są tam starzy znajomi, którzy niegdyś i tu byli. Plus na dwóch forach audio - ale piszę tam o muzyce, nie o sprzęcie... bo króliczka danwo temu dogoniłem.
U mnie - jeżeli chodzi o muzykę - pewne zmiany, ale raczej skutkiem konsekwencji obranego kierunku - czyli coraz mniej rocka, coraz więcej jazzu w odmianie free i avant, elektronika szkoły berlińskiej jako odskocznia... ale też coraz większe zainteresowanie muzyką tzw. poważną i szeroko rozumianą awangarda - szczególnie (poza avant-jazzem) awangardowa elektronika i avant-folk. Plus utrzymuję decyzję o nie udzielaniu się we wszelkich plebiscytach ;) Będą za to - z mojej strony - głównie mini-recenzje płyt moim zdaniem wartych rekomendacji.
Zatem - do dzieła :)
vertical_invader
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14151
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Re: Powitanie

Post autor: B.J. »

Bednaar pisze: 13.09.2023, 17:10 Witam ponownie :)
Wielka to radość widzieć Cię znowu :)
Awatar użytkownika
Maciek
box
Posty: 8801
Rejestracja: 15.04.2007, 02:31

Re: Powitanie

Post autor: Maciek »

Serwus, Bednaar!
Aleś nas nastraszył tym zniknieniem swoim. ;)
Adoptuj, adaptuj i ulepszaj.
Crazy
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5038
Rejestracja: 19.08.2019, 16:15

Re: Powitanie

Post autor: Crazy »

Bednaar pisze: 13.09.2023, 17:10 coraz mniej rocka
Wojtek załamany :D

Ciekaw jestem tych mini-recenzji, które zapowiadasz! Pewnie terra incognita dla mnie.
jeżeli nam zabraknie sił
zostaną jeszcze morze i wiatr
esforty
japońska edycja z bonusami
Posty: 3996
Rejestracja: 26.01.2010, 11:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Powitanie

Post autor: esforty »

Jestem na wakacjach, więc nie zaglądam na Forum, ale dzisiaj tak... i widzę, że powróciłeś, Bednaarze, to fajnie! Nawet jeśli kazałeś na siebie, długo czekać.
W kilku wątkach, już się uaktywniłeś, super!
Ale ja mam, gorącą prośbę, o wpis w plebiscytowym 79', dotyczący Nice Guys. Pamiętam, a jakże, o Twoim dystansie wobec uczestnictwa, ale też Ty, zapewne, pamiętasz iż polecenie jakiegoś jednego tytułu czy dziesięciu niczego nie implikuje, a zatem...
Nie ma takiego naleśnika, który nie wyszedłby na dobre. H. Murakami
Awatar użytkownika
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami
Posty: 3997
Rejestracja: 24.05.2017, 10:29

Re: Powitanie

Post autor: Monstrualny Talerz »

Wspaniale, witamy Bednaara i czekamy na wpisy jazzowe i nie tylko!
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Powitanie

Post autor: Bednaar »

esforty pisze: 14.09.2023, 21:53 Ale ja mam, gorącą prośbę, o wpis w plebiscytowym 79', dotyczący Nice Guys. Pamiętam, a jakże, o Twoim dystansie wobec uczestnictwa, ale też Ty, zapewne, pamiętasz iż polecenie jakiegoś jednego tytułu czy dziesięciu niczego nie implikuje, a zatem...
OK, postaram się coś napisać o Nice Guys - może dziś wieczorem.
vertical_invader
ODPOWIEDZ