Problemy i sugestie

Sprawy organizacyjne.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

Re: Problemy i sugestie

Post autor: WOJTEKK »

Spokojnie, na razie wygrała tylko 3 razy - jak dobije so 10 to możemy zacząć się zastanawiać.
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
Awatar użytkownika
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami

Post autor: gharvelt »

Crazy pisze: 07.05.2024, 00:01 Coś mi mówi, że wątek zatytułowany "o sporcie" został zawłaszczony w stopniu, który w pełni usprawiedliwiłby wydzielenie wątku "Przy muzyce o snookerze" - zwłaszcza, że objawił się akond faktycznie oglądający snookera przy muzyce!

Żarty żartami, ale po pierwsze naprawdę jest co wydzielać, a po drugie mogłoby to pomóc samemu wątkowi sportowemu. Iga Świątek wygrała turniej po heroicznym boju, Giro d'Italia się rozpoczęło, a tu nic, tylko te kulki i kulki!
Coś mi się wydaję, że jak bym zaczął dzielić wątki, to przy okazji - chcąc nie chcąc - mógłbym też podzielić ludzi ;) Dostrzegam rzecz jasna to, jak niektóre wątki czy wydarzenia narzucają okresowe dominacje w Hyde Parku, jednak nie mam pomysłu na bezproblemowe rozwiązanie. Jedynym bardziej sensownym pomysłem, który od pewnego czasu mam w głowie, jest podział stopniowy, na poddziały, np.
Hyde Park:
1) poddział Sport - a tam wątki poświęcone różnym dyscyplinom, mundiale, fantasy etc.
2) poddział Sztuka - w rozumieniu, inna niż muzyka, czyli choćby film, literatura czy fotografia;
3) Hyde Park okołomuzyczny - wątek audiofilski, giełda płytowa, autografy, dyskusja o końcu muzyki etc.;
4) poddział krajoznawczy (światoznawczy?) - o górach, zwiedzaniu, przyrodzie etc.;
5) inne wątki.

Niewykluczone, że efekt okazałby się korzystny. Z drugiej strony ilość pracy do wykonania, a także potencjalne źródła konfliktów (np. czy rozbijać dyskusje już przeprowadzone, choćby w takich kobyłach jak obecny temat Sport?) zniechęcają. Stąd najprawdopodobniej pozostanie tak, jak jest. W ramach urozmaicenia od sportowego natłoku zachęcam wszystkich również do udzielania się w działach innych niż Hyde Park, żeby nam się nie zrobiło muzyczne forum bez muzyki :)
Crazy
zremasterowany digipack z bonusami

Post autor: Crazy »

Jasne, rozumiem i nie naciskam. Ja akurat lubię dzielenie bytów, ponieważ wydaje mi się, że o wiele łatwiej potem coś znaleźć a UWIELBIAM wracać do starych wątków i rozmów sprzed lat; ale takie dyskusje odbywałem nie raz i znam też kontragrumenty.
W początkach forum Armii dość szybko wyodrębniło się od forum głównego, armijnego, tzw. Potforum, czyli powiedzmy Hyde Park. Przez jakiś czas tak to trwało, ale ponieważ tamtejsze środowisko szybko odkryło wielką radość płynącą z tego, że łączy nas nie tylko Armia, tylko mnóstwo innych tematów, muzycznych, innokulturalnych oraz w ogóle wszelkich - to Potforum rozrosło się ogromnie i jednak w końcu doszło do podziału na dział muzyczno-recenzencki, filmowy, książkowy i podróżniczy (i polityczny, ale o tym sza). Sportowego nigdy nie było, tylko w Potforum właściwym (które pozostało na zasadzie "instrumenty różne") jest wątek piłkarski, pozapiłkarski (tam ongiś też zdarzały się dyskusje snookerowe... ale też objawił się np. fan żużlu :-)) oraz kolarski, który w którym prowadziłem przez dłuższy czas coś w rodzaju bloga z nielicznymi komentarzami ;-)
Niedługo już 20 lat od czasu powstania forum Ultima Thule... łza się oku kręci!
jeżeli nam zabraknie sił
zostaną jeszcze morze i wiatr
Awatar użytkownika
Monstrualny Talerz
limitowana edycja z bonusową płytą

Post autor: Monstrualny Talerz »

gharvelt pisze: 07.05.2024, 18:45 W ramach urozmaicenia od sportowego natłoku zachęcam wszystkich również do udzielania się w działach innych niż Hyde Park, żeby nam się nie zrobiło muzyczne forum bez muzyki :)
Właśnie!!!
ODPOWIEDZ