A ja jednak koncerty. Mam ogromny sentyment do Absolutely Live. Wspomniane Alive: She Cried też super. Świetnie też zagrali na wyspie Wight, zwłaszcza The End.greg66 pisze: Będąc entuzjastą nagrań koncertowych tutaj jednak wolę studyjną pracę.
The Doors
Moderatorzy: Bartosz, Dobromir, gharvelt, Moderatorzy
Re: The Doors
Dziś John Densmore kończy 80. lat. Jakoś tak umyka nam, jak świetnym jest (był?) bębniarzem.
W tej wersji to brzmi jak krautrock!
Break on Through: https://www.youtube.com/watch?v=Ta0st9I9BIs
W tej wersji to brzmi jak krautrock!
Break on Through: https://www.youtube.com/watch?v=Ta0st9I9BIs
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Re: The Doors
4 miesiące temu chłopaki wrzuciły klip na YT Riders on the Storm ft. The Doors | Song Around The World | Playing For Change
Zrobiło się milej.
Zrobiło się milej.
Re: The Doors
Kolego Wally1967 - uważasz, że niniejsze forum służy jedynie do promowania Twojego bloga? Może byś napisał coś od siebie - do tutejszych użytkowników? To jest forum dyskusyjne - a nie ogłoszeniowe.
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)