The Doors

Biografie, dyskografie, opinie.

Moderatorzy: Bartosz, Dobromir, gharvelt, Moderatorzy

Awatar użytkownika
crescent
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5987
Rejestracja: 21.06.2009, 16:53

Post autor: crescent »

greg66 pisze: Będąc entuzjastą nagrań koncertowych tutaj jednak wolę studyjną pracę.
A ja jednak koncerty. Mam ogromny sentyment do Absolutely Live. Wspomniane Alive: She Cried też super. Świetnie też zagrali na wyspie Wight, zwłaszcza The End.
Awatar użytkownika
Leptir
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 10518
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Re: The Doors

Post autor: Leptir »

Dziś John Densmore kończy 80. lat. Jakoś tak umyka nam, jak świetnym jest (był?) bębniarzem.
W tej wersji to brzmi jak krautrock!
Break on Through: https://www.youtube.com/watch?v=Ta0st9I9BIs
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 15888
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Re: The Doors

Post autor: B.J. »

4 miesiące temu chłopaki wrzuciły klip na YT Riders on the Storm ft. The Doors | Song Around The World | Playing For Change
Zrobiło się milej.
Awatar użytkownika
Leptir
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 10518
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Re: The Doors

Post autor: Leptir »

Kolego Wally1967 - uważasz, że niniejsze forum służy jedynie do promowania Twojego bloga? Może byś napisał coś od siebie - do tutejszych użytkowników? To jest forum dyskusyjne - a nie ogłoszeniowe.
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
ODPOWIEDZ