KOCHAJ ALBO RZUĆ - zasady

Najciekawsze - najsilniejszych.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
afterc
remaster
Posty: 2308
Rejestracja: 06.12.2008, 15:47

KOCHAJ ALBO RZUĆ - zasady

Post autor: afterc »

Regulamin tej zabawy jest następujący :

1. Zadanie, które stawiamy przed sobą, polega na systematycznym głosowaniu na trzy płyty zespołu/wykonawcy, przy czym – uwaga: GŁOSUJEMY PRZEDE WSZYSTKIM NA ALBUM, KTÓRY NASZYM ZDANIEM POWINIEN ODPAŚĆ. Jeśli uważamy, że jest najsłabszy z biorących udział w głosowaniu to przydzielamy mu - 2 punkty. Jeśli jest tylko trochę lepszy niż najsłabszy to gnębimy go - 1 punktem. Jeśli natomiast uważamy go za najlepszy, to nagradzamy go + 1 punktem. W jednym głosowaniu można oddać tylko jeden głos ( na 3 różne albumy jednocześnie - oprócz finału oczywiście, w którym głosujemy na 2 albumy przydzielając im -2 , -1 lub +1 punkt ).
Możemy przydzielić także tylko jeden, dowolny głos ( czyli bardzo ujemny -2, ujemny -1 lub dodatni +1 punkt ) - jeśli na przykład nie znamy 3 różnych albumów lub chcemy zagłosować tylko nagradzając lub tylko karząc zespół/wykonawcę.

2. Zabawa przebiega w etapach ( ilość etapów = ilość albumów danego zespołu/wykonawcy minus 1 ).
W jednym etapie eliminujemy TYLKO JEDEN album - pozostałe przechodzą do następnego etapu.
Systematycznie o uzgodnionej porze będą podliczane głosy – i w oparciu o największą ilość ujemnych punktów – eliminowana jedna z płyt. Po ukazaniu się nowej listy - znów możemy oddawać głosy.
Głosy z poszczególnych etapów SUMUJĄ SIĘ.

3. W razie równej ilości punktów, jeśli chodzi o płyty, które uzyskają najwięcej negatywnych głosów, odpada ta, która miała więcej wskazań w rundzie wcześniejszej. W wypadku kolejnego remisu – bierzemy pod uwagę wyniki z rundy jeszcze wcześniejszej, itd.

4. Nie wspominam o konieczności znajomości albumów, które się nagradza lub karze - bo to chyba oczywista sprawa.

5. Postów z oddanymi głosami nie wolno edytować, ale to także zrozumiałe i nie powinno budzić wątpliwości.

Miłej zabawy.
ODPOWIEDZ