Noc Muzycznych Pejzaży

lub czasopisma :)

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bartek
kaseta "żelazówka"
Posty: 147
Rejestracja: 12.04.2007, 17:54
Kontakt:

Post autor: Bartek »

W najbliższą piątkowo-sobotnią noc wydanie skrócone naszego spotkania. Będziemy z sobą tylko przez dwie godziny od 4:00 do 6:00. Fakt ten spowoduje małą rewolucję w tradycyjnej ramówce Nocy Muzycznych Pejzaży, ale tradycyjnie nie zabraknie przeróżnych intrygujących dźwięków z dopiero co wydanych lub przygotowywanych do wydania płyt. Posłuchamy Loreeny McKennitt, Pink Floyd, Dream Theater, Oceansize, Ritual, Sieges Even i Poverty's No Crime.

Bardzo okolicznościową płytą będzie jedyny jak na razie album Lee "Watersa" Saundersa - "Promise Of Peace".
Awatar użytkownika
Bartek
kaseta "żelazówka"
Posty: 147
Rejestracja: 12.04.2007, 17:54
Kontakt:

Post autor: Bartek »

Podczas naszego najbliższego spotkania Nena, Anatema, Joe Bonamassa, Porcupine Tree, Heaven & Hell, Dream Theater i Peter Gabriel.

W "Przedsionku sławy" - Retrospective z Leszna.

W cyklu "Ocalić od zapomnienia" Jon Lord i jego fantastyczna "Sarabande".

Na "deser przed śniadaniem" m.in. ELP, Peter Hutlinger i Camel.
Awatar użytkownika
Yer Blue
remaster
Posty: 2298
Rejestracja: 17.09.2007, 13:30
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Post autor: Yer Blue »

Dośc późno odkryłem Noc Muzycznych Pejzaży - chyba w 2002 roku - pamiętam była wtedy w "Ocalic od zapomnienia" studyjna Ummugumma, a w najbliższym czasie odkryłem, że Kosiński puszcza tam te mało znane kapele, tak co 3 tydzień było co nagrywac. :)
Dzisiaj kompletnie mi się nie chce siedzieć do 4 w nocy, dlatego sobie odpuściłem te śleczenie do białego rana. To wszystko dlatego, że kocham spać. :)
hendrix

Post autor: hendrix »

jak ktoś nie lubi rockserwisu, to jest taki sklep rockmedia.pl; mają na stronie ok. 200 produktów, ale na zamówienie sprowadzą wszystko i jeszcze szybko dostarczą, przynajmniej u mnie tak było. Wystarczy maila napisać.
djds pisze:Noc Muzycznych Pejzaży (NMP) to audycja nadawana co tydzień z piątku na sobotę w radiowej "Trójce", w godzinach dość niesprzyjających, czyli od 2 do 6 rano. Na szczęście w necie można ściągać pliki ogg z ostatnich kilku audycji. Całość prowadzi znany wszystkim wodzirej i właściciel Rockserwisu (czyt. Rokszitu), Pioter Kosiński, który to okrzyknął się ksywką operacyjną DJ Kosiak :)

Kiedyś nałogowo słuchałem NMP, jednak szybko zaczęło mi się nią chepać gdy zorientowałem się, że de facto jest to czterogodzinny blok reklamowy Rockserwisu. Szkoda, że Kosiński skupia się tylko na prezentacji materiału z rokszitowych nowości, a nie karmi nas prawdziwymi perełkami... :(
ODPOWIEDZ