Różne takie, byle śmieszne

Off topic.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14209
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Różne takie, byle śmieszne

Post autor: B.J. »

Nie mówcie, że Wam nie brakowało tego tematu :)

Nie musisz tego czytać:
http://sport.onet.pl/0,1248713,1527953,wiadomosc.html
Wystarczy to (jest to jeden z komentarzy do artykułu pod powyższym linkiem):

Polska a Holandia, czyli dlaczego jesteśmy wyjątkowi

Miejsce: Holandia. Problem: brak stadionu. Rozwiązanie: Buduje się stadion.
Miejsce: Polska. Problem: brak stadionu. Rozwiązanie:...

Po pięcioletniej dyskusji na temat budowy stadionu Premier obiecuje budowę obiektu na 3 mln (a co?!). Uroczysta Msza w intencji budowy stadionu. Ogłoszony przetarg wygrywa firma nie ta, która powinna - organizuje się następny przetarg. Dochodzi do wewnętrznych spięć w koalicji rządowej w kwestii wyboru patrona stadionu. Premier obiecuje koalicjantowi objęcie Ministerstwa Lotów Kosmicznych, koalicjant idzie na kompromis. Powstaje Ministerstwo Lotów Kosmicznych. Uroczysta Msza w intencji nowego ministerstwa. Uroczysta Msza w intencji Patrona Stadionu. Przetarg znów wygrywa niewłaściwa firma. Rząd zgłasza projekt Ustawy O Budowie Stadionów, przyznając wyłączność firmom świętokrzyskim. Drugi koalicjant zapowiada, że nie poprze ustawy. Powstaje Ministerstwo Spraw Różnych, ustawa przechodzi. Ze względu na dodatkowe koszty stadion będzie na 1 mln (wystarczy) za to położony będzie w najatrakcyjniejszym miejscu w Polsce - w Gosiewie (dobre połączenie kolejowe). Toruńskie radio oskarża rząd o walkę z kościołem. Dwie uroczyste Msze w intencji Ministerstwa Spraw Różnych. Na polu, na którym ma powstać stadion, w nocy pojawiają się dwa kretowiska. Premier w telewizyjnym orędziu do narodu demaskuje lewicowo-liberalny układ kretowiskowy, sejm powołuje Komisję Śledczą. Wszyscy Polacy powyżej czwartego roku życia składają oświadczenia, że nie są kretami. Uroczyste poświęcenie pola. Powstaje pierwszy obiekt - stadionowa kaplica. Ze względu na podwyższone koszty stadion będzie na 10 tys. ale z wygodnymi krzesełkami. Zyta ogłasza, że znalazła dodatkowe 500 mln w budżecie (zawieruszyły się pod nazwą stypendia dla młodych sportowców) - rusza rozbudowa kaplicy. Przylatuje Prezydent, by wbić pierwszy szpadel. W dwugodzinnym przemówieniu obnaża całą prawdę o zaniedbaniach III RP w dziedzinie budowy stadionów i podkreśla, że dopiero dzięki IV RP tysiąc osób bedzie mogło cieszyć się z nowego stadionu. Brak szpadla. Msza w intencji odnalezienia szpadla. Maciarewicz rusza w Polskę, Ziobro ustanawia sądy pięciominutowe, Giertych zwiększa lotne trójki do siły lotnych plutonów, oba F-16 przewozimy w rejon wschodniej granicy. Kurski ma dowody, że szpadel ukradł wujek Tuska i ukrył go w kotłowni centrali PZU. Kurski tłumaczy, że łatwo pomylić szpadel z szuflą. Premier wywala Kurskiego z PiSu, a na jego miejsce przyjmuje skruszonego Kurskiego. Powstaje projekt utworzenia Strategicznej Rezerwy Szpadli w Norwegii. Ze wzgledu na koszt norweskich szpadli projekt budowy boiska treningowego zostaje czasowo zawieszony.
Zgłaszamy akces do organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Premier w telewizyjnym orędziu do narodu zapowiada budową pięćdziesięciu stadionów na 6 mln widzów każdy. Uroczysta Msza w intencji MŚ.~orwell, 30.04.2007 11:44
Jos

Post autor: Jos »

http://www.youtube.com/watch?v=s5kB3OTgVFM

Miażdżenie posła PiS, Arkadiusza Mularczyka przez prezesa TK. Jazda obowiązkowa, najlepsze jest to jak później Mularczyk jest chwalony przez kolegów z partii, bo wiadomo, że opinie te wyemitują w TVPiS, a stare baby będą myślały, że to nowy mesjasz :)

Pzdr
Jos
Radek

Post autor: Radek »

Dj, panowie nie umyli tam wszystkiego. Pozostała im...

Obrazek

Miałem to zdjęcie wrzucić jakieś 2 tygodnie temu, ale wciąż nie było okazji. Mieszkańcy Opolszczyzny doskonale znają tę nazwę, ale autor tekstu zamieszczonego tu przez Djdsa pochodzi pewnie z innego regionu.
Awatar użytkownika
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 7028
Rejestracja: 11.04.2007, 16:50
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Jakuz »

Byłem w tej Mosznie (Mosznej ?) :lol:

Jest tam fajny "zameczek" z pięknym parkiem - chyba jakaś klinika obecnie.
Awatar użytkownika
rockowy
japońska edycja z bonusami
Posty: 3158
Rejestracja: 11.04.2007, 21:26
Kontakt:

Post autor: rockowy »

Jakuz pisze:Jest tam fajny "zameczek" z pięknym parkiem - chyba jakaś klinika obecnie.
"Oddalając się o kolejne 10 km na północny wschód od Prudnika dotrzemy do Mosznej – obowiązkowego punktu wycieczki po ziemi prudnickiej. Czeka nas tu tylko jeden, choć bardzo interesujący zabytek. Mowa o niesamowitym, eklektycznym zamku wybudowanym w latach 60. XIX w. przez Huberta von Thiele-Wincklera – najbogatszego ponoć człowieka Prus. Zamek posiada 365 pomieszczeń oraz 37 wież i wieżyczek – zgodnie z wolą pierwszego właściciela. Obecnie jest to Ośrodek Terapii Nerwic. Możemy zarezerwować tu nocleg (ceny adekwatne do miejsca - niesamowite) oraz przespacerować się po wielkim parku (300 ha), w którego środku ukryto groby rodziny Wincklerów."
Awatar użytkownika
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 11427
Rejestracja: 11.04.2007, 18:15
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: Tarkus »

Jadąc z Warszawy w kierunku Łodzi mijamy ni mniej ni więcej, tylko drogowskaz na "Muzeum Sromów" :) Nie wspominając o Nowych Rumunkach - dla odmiany na północy (ale nie pamiętam, gdzie dokładnie..).
If you don’t love RoboCop, then you are a Nazi and support terrorism.
Na Discogsach
Awatar użytkownika
Sheik Yerbouti
album CD
Posty: 1953
Rejestracja: 11.04.2007, 09:50

Post autor: Sheik Yerbouti »

Nowe Rumunki to okolice Płocka, a dokładnie Łącka na trasie Kutno - Płock. Akurat tam znajduje się jeden z hoteli, z którym współpracuję. Inny obiekt znajduje się na Mazurach w miejscu o uroczej nazwie Stare Juchy :)
djds

Post autor: djds »

W okolicach Gliwic natomiast znajduje się maleńka wioseczka Słupsko. Ktoś miał wyśmienity pomysł, bo zamienił sprayem "sł" na "d" ;) Kiedyś nie będę miał ludzi w busie, to cyknę fotkę.
Awatar użytkownika
Mariusz
kaseta "metalówka"
Posty: 273
Rejestracja: 16.04.2007, 12:23

Post autor: Mariusz »

A jednak nie są gejami
Obrazek
Awatar użytkownika
Wilkołaczek
krucha płyta jednostronna
Posty: 22
Rejestracja: 20.04.2007, 11:12
Lokalizacja: From the belly of the Beast.....

Post autor: Wilkołaczek »

Geyami może i nie...............ale zawsze może być inny wariant:D:D
"Świetnie Ci w Twej wilczej skórze,
Więc w niej brykaj, jak najdłużej".

M.M
Awatar użytkownika
greggery peccary
kaseta "metalówka"
Posty: 290
Rejestracja: 15.04.2007, 20:52

Post autor: greggery peccary »

Zawsze byłem pewien, że jest ich troje (trzech, trzy...).
O(+>
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14209
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Polecam wszystkim miłośnikom dobrego smaku, ze specjalną dedykacją dla samotników, którym nic tak nie poprawi nastroju, jak widok dziewczyny z sąsiedztwa :)
Ten blog, jeśli masz czas, najlepiej przejrzeć chronologicznie, począwszy od najstarszych wpisów.
Awatar użytkownika
Bartek
kaseta "żelazówka"
Posty: 147
Rejestracja: 12.04.2007, 17:54
Kontakt:

Post autor: Bartek »

Wchodzi Polak do sauny, a tam siedzi sobie murzyn i pali grass.
-Daj no działkę - mówi Polak.
Czarny sprzedaje Polakowi działeczkę, który błyskawicznie ja wypala.
-Oj Murzyn, Murzyn... ch***** coś ten stuff. Wyjarałem i nic.
Murzyn sprzedaje następny gram. Polak spala i znowu niezadowolony.
-Murzyn ja cię zaj****!!! Tyle zjarałem i nic!! Dawaj więcej. Po następnej działce Polak jest już bardzo podkur*****.
-Murzyn, przej******... teraz jak cię złapię to...
I zaczyna sie gonitwa po saunie, Murzyn ucieka z sany, biegnie po schodach, Polak za nim, do taksówki, Polak do drugiej, ciągle tuz za nim, wysiadają na lotnisku, Murzyn bierze śmigłowiec, Polak awionetkę w pogoni za nim. Lądują gdzieś nad morzem, gdzie czarnuch wskakuje do motorówki i ucieka na wyspę. Polak nie dając za wygrana kradnie następną łódź. Na wyspie ani śladu po Murzynie, a tymczasem zachciało sie białemu srać. Kucnął, zaczyna, a nagle słyszy głos zza pleców:
-Panie... w saunie sie nie sra...
ODPOWIEDZ