Sprzedam, kupię, zamienię

Off topic.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Goran
epka kompaktowa
Posty: 1068
Rejestracja: 06.04.2012, 08:03
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: Goran »

Ten ci sam. Naprawde bardzo ładnie to gra , szczególnie przy włączonym pure direct.
Mnie się podobają melodie które już raz słyszałem.No jakże może podobać mi się piosenka którą pierwszy raz słyszę?
Inżynier Mamoń
Awatar użytkownika
Gacek
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4454
Rejestracja: 20.03.2010, 10:27
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: Gacek »

Jakby kto chciał to wystawiłem na aukcje kilka nowych, zafoliowanych płyt CD, których nie zdążyłem "wykorzystać" a trochę potrzebuję kaski. Jest trochę Stonesów, kilka The Cure, Dire Straits, jakaś Metallica, Temple of Dog i inne + winyl Siouxsie & The Banshees - Juju.
Pewnie bym nie reklamował ale licytacja od złotówki, płyty nowe zafoliowane więc raczej okazyjnie, jak ktoś ma ochotę to zapraszam.
https://allegro.pl/uzytkownik/gacek778
Ostrzegam tylko że niektóre pudełka pomimo że są zafoliowane posiadają nadpęknięcia.
Awatar użytkownika
Goran
epka kompaktowa
Posty: 1068
Rejestracja: 06.04.2012, 08:03
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: Goran »

Sprzedam The Band - The Last Waltz 3lp, wytw.Suzy Zagreb, w środku mały album ze zdjęciami, stan płyt EX. Cena 90zł + przesyłka.
Mnie się podobają melodie które już raz słyszałem.No jakże może podobać mi się piosenka którą pierwszy raz słyszę?
Inżynier Mamoń
Awatar użytkownika
Goran
epka kompaktowa
Posty: 1068
Rejestracja: 06.04.2012, 08:03
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: Goran »

Mam ważną sprawę. Kilka miesięcy temu poznałem na Ukrainie w Stryju młode małżeństwo zakochane w muzyce , słuchaja praktycznie wszystkiego. Używaja kaset magnetofonowych i jest to bardzo pokazna kolekcja (prawdopodobnie wszystko to piraty kupowane na tamtejszych bazarach) Dla nich muzyka to wielka pasja. Niestety wysiadł im stary deck z wieży stereo (jakaś tania Aiwa) Nikt juz tego nie chce tam naprawic. Obiecałem im ze dam im swój magnetofon , myslałem że jest jeszcze sprawny ale przeleżał wiele lat w piwnicy i wykończyła go wilgoć. Stąd i prosba może ktos ma niepotrzebny deck i tanio lub za koszt wysyłki mógłby ich poratować?
Mnie się podobają melodie które już raz słyszałem.No jakże może podobać mi się piosenka którą pierwszy raz słyszę?
Inżynier Mamoń
Awatar użytkownika
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5748
Rejestracja: 14.04.2014, 20:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: gharvelt »

Otrzymałem poza FD prośbę od jednego z nieaktywnych obecnie forumowiczów o przekazanie ogłoszenia, toteż wrzucam tutaj:

Do sprzedania są 2 bilety na koncert Clannad 7 maja w Krakowie. Klub Studio, parter, rząd 3, miejsca 26 i 27. Cena 170 zł za bilet (do lekkiej negocjacji).

Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o wiadomość drogą PW do mnie, podam kontakt do sprzedającego.
Awatar użytkownika
[Rad nierad]
longplay
Posty: 1449
Rejestracja: 22.07.2010, 19:46

Post autor: [Rad nierad] »

gharvelt pisze:Otrzymałem poza FD prośbę od jednego z nieaktywnych obecnie forumowiczów o przekazanie ogłoszenia, toteż wrzucam tutaj:

Do sprzedania są 2 bilety na koncert Clannad 7 maja w Krakowie. Klub Studio, parter, rząd 3, miejsca 26 i 27. Cena 170 zł za bilet (do lekkiej negocjacji).

Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o wiadomość drogą PW do mnie, podam kontakt do sprzedającego.
Dajcie się skusić. Nasz Duch został niedawno tatą i naprawdę nie zdoła się wybrać na ten koncert! Gdyby nie wcześniej podjęte zobowiązania, już dawno bym te bilety sprzątnął.
Pisanie może być dla kogoś formą, w której najlepiej się czuje, ale to jeszcze nie powód, żeby pisać.
Sławomir Mrożek
Crazy
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5038
Rejestracja: 19.08.2019, 16:15

Post autor: Crazy »

Jakżeż ja chętnie bym!
Ale na dzień dzisiejszy wygląda na to, że 7 maja będę siedział w lesie a nawet w błocie, na drugim końcu Polski.
Istnieje jeszcze opcja, że wyjazd ten przeniesie się na końcówkę kwietnia, a wtedy...
jeżeli nam zabraknie sił
zostaną jeszcze morze i wiatr
Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 25821
Rejestracja: 12.04.2007, 17:31
Lokalizacja: Lesko

Post autor: WOJTEKK »

Mieszko tatą! to jest News! Gharvelt przekaż mu, żeby przekazał Ani serdeczne pozdrowienia!
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
Awatar użytkownika
SafeMan
maxi-singel kompaktowy
Posty: 760
Rejestracja: 29.10.2019, 14:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: SafeMan »

Sprzedam winyl The Beatles - Revolver, wydanie z 2012. Odtwarzany niewiele razy, stan idealny. Okładka ma niewielkie zagięcie po prawej stronie, które było tam od nowości, poza tym żadnych wad. Puszczę za stówkę, przesyłka paczkomatem w cenie.
Awatar użytkownika
Paweł
longplay
Posty: 1380
Rejestracja: 02.09.2019, 14:00

Post autor: Paweł »

Wczesno-wiosenne porządki na półkach, tudzież zbieranie na rachunek za gaz. :roll: Mam trochę muzyki na różnych nośnikach na zbyciu:

Kasety (po 7 zł):
Janis Joplin – Pearl
King Crimson – In the Wake of Poseidon
The Police – Synchronicity
Michał Żebrowski – Lubię, kiedy kobieta (:))

DVD:
Deep Purple – Live Encounters... (25 zł)
U2 – Vertigo 2005 // U2 Live From Chicago (20 zł)

CD:
Riverside – Wasteland (W FOLII, 25 zł)

Mam też pewne rzeczy, które nie mają związku z muzyką. Nie samą muzyką człowiek żyje, może kogoś to zainteresuje, dlatego postanowiłem zapodać tematy:
– czasopismo Motor – numery z lat 60., 70., 80. i 90.;
– około 80 książek z serii Żółty Tygrys (Biblioteka Żółtego Tygrysa).
Więcej szczegółów, dla ewentualnych zainteresowanych, na PW.
Planuję przesłuchać wszystkie płyty, jakie kiedykolwiek nagrano. Niemożliwe? Cóż, przynajmniej będę próbował.
zbigniew stolarczuk
pirat stereo
Posty: 8
Rejestracja: 01.11.2010, 04:58
Lokalizacja: chicago

tygrysy

Post autor: zbigniew stolarczuk »

jaka cena za wszystkie tygrysy
Awatar użytkownika
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami
Posty: 3997
Rejestracja: 24.05.2017, 10:29

Post autor: Monstrualny Talerz »

Paweł pisze:... tudzież zbieranie na rachunek za gaz. PW.
W takim razie u mnie rachunek ostatni wyniósł równowartość 285 kaset, ciekawe czy przyjmą w gazowni walutę zastępczą, szczęściem wiosna u bram :)
Awatar użytkownika
Paweł
longplay
Posty: 1380
Rejestracja: 02.09.2019, 14:00

Re: tygrysy

Post autor: Paweł »

zbigniew stolarczuk pisze:jaka cena za wszystkie tygrysy
71 książeczek (przepraszam za literówkę, nie około 80), głównie z lat 1969-1972 – proponuję 125 zł (plus koszt wysyłki).
Monstrualny Talerz pisze:W takim razie u mnie rachunek ostatni wyniósł równowartość 285 kaset (...)
Za jeden miesiąc?! :shock: Czyli wiem już, że zawsze mogło być gorzej. Aczkolwiek ponad 150 kaset miesięcznie, puszczonych z... gazem, to też przesada. Mnie również cieszy wiosna. ;)
Planuję przesłuchać wszystkie płyty, jakie kiedykolwiek nagrano. Niemożliwe? Cóż, przynajmniej będę próbował.
Awatar użytkownika
greg66
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4162
Rejestracja: 31.08.2008, 22:00
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: greg66 »

O to u mnie "tylko" 100 kaset puszczonych z gazem, a w zeszłym roku było tak fajnie :?
Awatar użytkownika
Białystok
box
Posty: 8600
Rejestracja: 03.01.2013, 08:21
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Białystok »

Do sprzedania trochę CD:

AQUILA same
BLUE EFFECT & JAZZ Q PRAGA Coniunctio
BROWN PETE & HIS BATTERED ORNAMENTS Meal You Can Shake Hands With In The Dark
ELOY Inside
IRON MAIDEN Brave New World
KANSAS Masque
METALLICA same
PATTO Patto
SKIN ALLEY To Pagham And Beyond
THIN LIZZY Jailbreak
VAN DER GRAAF GENERATOR H To He, Who Am The Only One
VAN DER GRAAF GENERATOR Pawn Hearts
VAN DER GRAAF GENERATOR Godbluff
ODPOWIEDZ