Prośba pro publico bono

Off topic.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4331
Rejestracja: 07.06.2007, 10:49

Post autor: Okechukwu »

Tsiavos bardzo ciekawy :) W skrócie: coś jak III Symfonia Góreckiego w wersji ethnic-fusion. :D
Awatar użytkownika
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4331
Rejestracja: 07.06.2007, 10:49

Post autor: Okechukwu »

Tarkus dał czadu :) Paczka ponad 6 kg - około 100 CD. Czego tam nie ma! Pełen przekrój stylistyczny: od Sepultury i Faith No More po Dżamble, Quidam i RSC. DZIĘKI!
Awatar użytkownika
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 11427
Rejestracja: 11.04.2007, 18:15
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: Tarkus »

Proszę bardzo, niech ci służy :)
Kurczę, które RSC ci przesłałem? :O
If you don’t love RoboCop, then you are a Nazi and support terrorism.
Na Discogsach
Awatar użytkownika
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4331
Rejestracja: 07.06.2007, 10:49

Post autor: Okechukwu »

Parakletos. Odesłać? :)
Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 25821
Rejestracja: 12.04.2007, 17:31
Lokalizacja: Lesko

Post autor: WOJTEKK »

Tarkus pozamiatał.
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
Awatar użytkownika
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 11427
Rejestracja: 11.04.2007, 18:15
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: Tarkus »

Ach, to :) Oczywiście, że nie. Gdzieś mi zaginął debiut i myślałem, że przez przypadek dorzuciłem do paczki :) A jeśli paczka to duży rozrzut stylistyczny, powinieneś zobaczyć, co mam w swoich zbiorach :D No i przynajmniej będzie pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie, a ja się cieszę, że mogę pomóc.
If you don’t love RoboCop, then you are a Nazi and support terrorism.
Na Discogsach
Awatar użytkownika
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4331
Rejestracja: 07.06.2007, 10:49

Post autor: Okechukwu »

Ja też mam poczucie, że dzieje się coś bardzo pozytywnego. W ciągu 6 tygodni udało się zgromadzić ponad około 1200 CD i 200 winyli - w większości naprawdę wartościowych. Przyznam szczerze, że nie liczyłem na tak duży odzew.
Awatar użytkownika
Inkwizytor
japońska edycja z bonusami
Posty: 3782
Rejestracja: 06.05.2007, 19:19
Lokalizacja: Monty Python`s Flying Circus

Post autor: Inkwizytor »

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce - ale mam "prośbę" / pytanie - czy inni użytkownicy też mają ostatnimi czasy takie "przeboje" z arcyksięciem Jackiem Leśniewskim ?. A konkretniej z realizacją zamówień w jego " kultowym" przybytku Megadisc ?. Po tym co teraz odstawił ten facet przysiągłem sobie w duchu że ostatni raz cokolwiek u niego zamawiam i nie chcę mieć z tym typem absolutnie nic do czynienia. Najpierw po tygodniu olewki gdy przypomniałem w mailu - czy otrzymał w ogóle moje zamówienie - to "mu umknęło". Potem 2 tygodnie kolejnej olewki - czy otrzymał przelew, czy łaskawie wysłał płytki - zero odpowiedzi, choćby lapidarne " ok wysłano" - ile to zajmuje czasu ?. Po kolejnych mailach - zapytał czy to ja "intencjonalnie zasypuje go trzydziestoma mailami". Tu muszę podkreślić, że w każdym byłem uprzedzająco by nie rzec "uniżenie" grzeczny. Niestety muszę przyznać z żalem - że przyłączyłem się do całkiem chyba pokaźnej grupy ludzi, którzy mają o Nim jak najgorsze mniemanie - arogant, facet zakochany we własnej legendzie i micie to najłagodniejsze określenia jakie się cisną na usta - chętnie bym napisał ostrzej - ale już szkoda nerwów. Tym dziwniejsze, że wcześniej "współpraca" układała w miarę ok, ja też nie zasłużyłem sobie by trafić na jego czarną listę a tu takie fochy. Czyżby Pan Leśniewski realizował dopiero na poważnie zamówienia dopiero od ok 5tyś w wzwyż ?.
...Nobody expects the Spanish inquisition !
Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 25821
Rejestracja: 12.04.2007, 17:31
Lokalizacja: Lesko

Post autor: WOJTEKK »

Nie jest to odpowiednie miejsce. Na Śmietnik.
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
ODPOWIEDZ