PRZETRWAJĄ NAJSILNIEJSI - MUNDIAL 2018

Off topic.

Moderators: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

User avatar
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami
Posts: 7172
Joined: 18.02.2012, 15:52

Post by Freefall »

O, wreszcie coś wygrałem, lekkie zaskoczenie :).
Faktycznie obrońcy pasowaliby do Legii, bo w Arce to chyba grzaliby ławę :wink:.
Fajny finał, choć niestety, jak można było przewidzieć Chorwaci nie dali rady.
User avatar
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posts: 25821
Joined: 12.04.2007, 17:31
Location: Lesko

Post by WOJTEKK »

Za to Lloris z babolem mundialu :D
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
User avatar
kośmin
epka analogowa
Posts: 945
Joined: 07.06.2007, 12:22

Post by kośmin »

Chorwacja nie miała szans z państwem, które dalej zarządza 1/3 Afryki

a swoją drogą to jest fenomen wygrać mistrza posiadając Olivera Giroud :lol:
User avatar
Białystok
box
Posts: 8600
Joined: 03.01.2013, 08:21
Location: Białystok

Post by Białystok »

Freefall wrote:O, wreszcie coś wygrałem, lekkie zaskoczenie :).
Zatem czekam na wiadomość w sprawie nagrody. :P
User avatar
Leptir
box
Posts: 9406
Joined: 04.09.2010, 21:27

Post by Leptir »

Gratulacje dla Freefalla za najlepsze rozeznanie w temacie. Wielkie podziękowania dla Wojtka za sprawne prowadzenie typowania.

Finał był naprawdę dobrym widowiskiem, dawno nie było już takiego zakończenia – w sumie udanych mistrzostw. Francuzi wygrali zasłużenie i w przekroju całego turnieju byli jednak najlepszą drużyną. Mimo wszystko Chorwaci wcale tak bardzo od nich nie odstawali. W sumie trudno powiedzieć co by było, gdyby Francja nie miała w szeregach przeciwnika swojego agenta Mandżukicia, który podarował im dwie bramki (samobój + karny). W pierwszej połowie jednak aktywniejsi byli Hrvati, po stracie bramek musieli zaatakować i się odsłonić, a Les Bleus mają kim nadziewać na kontry. Szacunek natomiast dla nich za walkę prawie do końca. Patrzyłem jak próbują atakować, chociaż już widać było, że ledwo żyją i przypominałem sobie naszych kopaczy, ech...
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Moonchild
epka analogowa
Posts: 817
Joined: 07.10.2012, 23:42

Post by Moonchild »

przecież mandzukic nie podarowal im karnego, to byl inny kolo, nie pamietam teraz nazwiska, chyba perisic
User avatar
Leptir
box
Posts: 9406
Joined: 04.09.2010, 21:27

Post by Leptir »

A słusznie, sprawdziłem – to Perisić. Wydawało mi się wcześniej, że to Mandżukić dotknął ręką. Zwracam zatem (częściowo) honor. :)
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
User avatar
kośmin
epka analogowa
Posts: 945
Joined: 07.06.2007, 12:22

Post by kośmin »

Leptir wrote:Gratulacje dla Freefalla za najlepsze rozeznanie w temacie. Wielkie podziękowania dla Wojtka za sprawne prowadzenie typowania.

Finał był naprawdę dobrym widowiskiem, dawno nie było już takiego zakończenia – w sumie udanych mistrzostw. Francuzi wygrali zasłużenie i w przekroju całego turnieju byli jednak najlepszą drużyną. Mimo wszystko Chorwaci wcale tak bardzo od nich nie odstawali. W sumie trudno powiedzieć co by było, gdyby Francja nie miała w szeregach przeciwnika swojego agenta Mandżukicia, który podarował im dwie bramki (samobój + karny). W pierwszej połowie jednak aktywniejsi byli Hrvati, po stracie bramek musieli zaatakować i się odsłonić, a Les Bleus mają kim nadziewać na kontry. Szacunek natomiast dla nich za walkę prawie do końca. Patrzyłem jak próbują atakować, chociaż już widać było, że ledwo żyją i przypominałem sobie naszych kopaczy, ech...
w fazie pucharowej niemal każda bramka szła przez Griezmanna - super dla niego mistrzostwa
User avatar
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posts: 11427
Joined: 11.04.2007, 18:15
Location: Wa-wa

Post by Tarkus »

Kurde, jak się trafił fajny finał, to akurat byłem w podróży i tylko śledziłem online. Szkoda, że jednak nie Chorwacja, ale super, że obie drużyny poszły na otwartą wymianę, zamiast się czaić. i jeszcze Belgowie na podium, miodzio.
If you don’t love RoboCop, then you are a Nazi and support terrorism.
Na Discogsach
User avatar
kośmin
epka analogowa
Posts: 945
Joined: 07.06.2007, 12:22

Post by kośmin »

a kto siedział na ławce Francji - Mendy, Fekir, Sidibe, Lemar, Dembele... Rabiot czy Lacasette w ogóle nie pojechali...
User avatar
Leptir
box
Posts: 9406
Joined: 04.09.2010, 21:27

Post by Leptir »

Że o Benzynie nie wspomnę... :)
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
User avatar
Białystok
box
Posts: 8600
Joined: 03.01.2013, 08:21
Location: Białystok

Post by Białystok »

Nagroda główna, która jutro rusza w drogę z Białegostoku do zwycięzcy z zaprzyjaźnionej z nami Warszawy to - CD Blues Pills (2014, Nuclear Blast). :)
User avatar
kośmin
epka analogowa
Posts: 945
Joined: 07.06.2007, 12:22

Post by kośmin »

Leptir wrote:Że o Benzynie nie wspomnę... :)
Lenglet, Schneiderlin, Nasri, Payet, Koscielny, Sissoko, Martial, Coman... czy nawet brat Lucasa - Theo Hernandez ;)
Moonchild
epka analogowa
Posts: 817
Joined: 07.10.2012, 23:42

Post by Moonchild »

A ktoś mi powie czemu Urugwaj na koszulkach miał 4 gwiazdki? jak wygrał mistrza tylko 2 razy.
User avatar
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posts: 11427
Joined: 11.04.2007, 18:15
Location: Wa-wa

Post by Tarkus »

Wygrał też dwa razy Igrzyska, a te przed erą mundiali były traktowane jako nieoficjalne mistrzostwa świata (zresztą FIFA była organizatorem tych rozgrywek, nie MKOl), stąd dwie gwiazdki więcej. FIFA approved ;)
If you don’t love RoboCop, then you are a Nazi and support terrorism.
Na Discogsach