Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Off topic.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 25820
Rejestracja: 12.04.2007, 17:31
Lokalizacja: Lesko

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: WOJTEKK »

Dokładnie za to samo, co Stuhra, sądzono jakiegoś Prawego i Sprawiedliwego radnego z Świętokrzyskiego. Czyli na dwóch gazach kogoś potrącił. Sprawa umorzona z powodu znikomej szkodliwości czynu.
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
Awatar użytkownika
Gacek
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4454
Rejestracja: 20.03.2010, 10:27
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: Gacek »

"Dla mnie Polska tego lata to był pijany Polak w morzu i pięciu ratowników, którzy go wyciągali. Dla mnie lato tego roku to pijany, który z Giewontu nie mógł zejść i helikopter go musiał ściągać, za ileś tysięcy złotych. Dla mnie lato tego roku to jest ten gość, co wysiadł z auta i pobił kobietę"
Przepraszam musiałem🤣
Awatar użytkownika
Inkwizytor
japońska edycja z bonusami
Posty: 3782
Rejestracja: 06.05.2007, 19:19
Lokalizacja: Monty Python`s Flying Circus

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: Inkwizytor »

https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/n ... rp_state=1


Kolejna odsłowna - teraz sprawy "Krzysztofa S." - brak słów - historia i "masówka" z okresu Tęczowego ( a-feee) Music Boxu niczego tego człowieka nie nauczyła - teraz historie stosunkowo ( oooo.... dobre określenie ) niedawne bo z 2017.
...Nobody expects the Spanish inquisition !
Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 25820
Rejestracja: 12.04.2007, 17:31
Lokalizacja: Lesko

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: WOJTEKK »

No to może mu się nie śmignie...
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14148
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: B.J. »

Minęło kolejne pół roku. Słyszeliście coś? Bo ja nie.
>>BAGNO<< reportaż Mariusza Zielke opublikowany wczoraj. Nie wiem jak długo będzie dostępny.
Awatar użytkownika
Gacek
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4454
Rejestracja: 20.03.2010, 10:27
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: Gacek »

Bagno jaka trafna nazwa. Sadowski to jedno ale to co tu pokazują asy dziennikarstwa to włosy na głowie dęba stają.
O tym że Sekielscy mają coś z czerepem też podejrzewałem od pewnego czasu. Wystarczy obejrzeć te ich pogadanki. Z poważnego tematu i dobrej roboty dziennikarskiej osuwają się w obłęd, który w dodatku monetyzują.
A reszta redaktorów... co się dziwić jak ci wszyscy idioci uwierzyli że Natalia Janoszek jest gwiazdą Bolywood :lol:
Ludzie którzy nas nie lubią chyba nam podesłali tych pismaków jako gratis do całej klasy politycznej. Naprawdę jestem pełen podziwu że w tym kraju przy takich "elitach" i mediach ludzie jeszcze coś kumają.
Wszyscy poza autorem tego reportażu i ofiarami to jest tytułowe bagno.
Ja się czuję brudny po samym obejrzeniu tego filmu. Tu nawet Smarzowski nie jest potrzebny, historia pisze się niestety sama.
Awatar użytkownika
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami
Posty: 3997
Rejestracja: 24.05.2017, 10:29

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: Monstrualny Talerz »

No proszę, to GazWyb, TVN i Onet kryją pedofilów??? No, ciekawe...

Ten człowiek wykazał się nieprawdopodobną odwagą, pełen podziw i szacun.
Awatar użytkownika
Gacek
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4454
Rejestracja: 20.03.2010, 10:27
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: Gacek »

Wszyscy kryją bo nikt się sprawą nie zajął. Zainteresowało się TVP ale autor podziękował bo nie chciał być rozgrywany politycznie, nie dziwie się nawet.
Tak jak z pedofilią w kościele. Wszyscy wiedzieli nikt nie zareagował.
Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 25820
Rejestracja: 12.04.2007, 17:31
Lokalizacja: Lesko

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: WOJTEKK »

Monstrualny Talerz pisze: 06.07.2023, 21:47 No proszę, to GazWyb, TVN i Onet kryją pedofilów??? No, ciekawe...

Ten człowiek wykazał się nieprawdopodobną odwagą, pełen podziw i szacun.
Oj, kryją? No to gdzie prokuratura Ziobry? Za krycie jest paragraf.
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
Awatar użytkownika
Gacek
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4454
Rejestracja: 20.03.2010, 10:27
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: Gacek »

Każdy kto nie reaguje kryje. To samo co w kościele. A ci co wiedzą i nic nie robią to chyba są gorsi zwyrole niż sami pedofile. Żadne paragrafy nie potrzebne, po prostu trzeba być człowiekiem a nie sprzedajną szmatą.
Awatar użytkownika
sequencer
singel analogowy
Posty: 314
Rejestracja: 09.11.2016, 18:57
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: sequencer »

B.J. pisze: 02.07.2023, 00:21 Minęło kolejne pół roku. Słyszeliście coś? Bo ja nie.
>>BAGNO<< reportaż Mariusza Zielke opublikowany wczoraj. Nie wiem jak długo będzie dostępny.
Obejrzałem ten reportaż.
Aż mi się przypomniała książka "Klub. Seksskandal w komitecie noblowskim" też o wpływowym i szanowanym sprawcy.
lanie betonu
Awatar użytkownika
Inkwizytor
japońska edycja z bonusami
Posty: 3782
Rejestracja: 06.05.2007, 19:19
Lokalizacja: Monty Python`s Flying Circus

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: Inkwizytor »

Wczoraj w przeróżnych serwisach informacyjnych - wspominali o sprawie organisty jazzowego Krzysztofa "S" - plus pokazywali jego podobiznę - naturalnie namawiano by kolejny raz obejrzeć materiał "Bagno", a gdy była przebitka na dawne albumy / analogi "S" to była absolutna wisienka na torcie ( chyba do zbiorowego palenia winyli nie dojdzie ? ). Dziś na jedynce o 21:30 jest powtórka - jak nie zasnę to może obejrzę. Nie wiem co kto ma do braci Sekielskich. Mnie to z marszu przywołuje "święte oburzenie sierot po Unii Wolności" czy samych "Uwoli" - dziwacznie pojmowany "symetryzm" i odgrywanie arbitrów elegancji " ... och może protesty są słuszne ale ten skandaliczny język.... ja tego nie popieram...". Podobnie w przypadku pana "S" - było pierwotnie, uprzejmie, grzecznie, ofiary, rodzinny nie mogły doprosić o wyjaśnienie sprawy, przeciągano, zniechęcano, piętrzono biurokracje - były jakieś "heheszki" plus żenujące dowcipasy - że to "jakieś napalone Lolitki próbowały same się dobrać do jego rozporka" - nie wspominając o syndromie "że kto się w Polsce wybije ponad przeciętność i odniesie sukces to zaraz miernoty próbują go utopić w szambie zazdrosne o wszystko". W muzycznym / jazzowym środowisku niby też wszyscy wiedzieli - ale na kolegę i Pana Prezesa się nie donosi - męska sztama ( plus absurdalnie rozdzielanie - grzeszków w życiu prywatnym a WIELKIMI ARTYSTYCZNYMI DOKONANIAMI - których nikt nie odbierze). Nie ma co się oszukiwać - w wielu przypadkach - gdyby nie "histeria" i ostry język materiału medialnego - nikt by się nie obudził i nie dostrzegł zła w pewnych środowiskach lub osób i by się nie zajęto ofiarami i sprawcą, wszystko utknęłoby w marazmie.
...Nobody expects the Spanish inquisition !
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14148
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Re: Sadowski - Zmierzch Bogów ?.

Post autor: B.J. »

To "wspomnienie o sprawie" wzięło się stąd, że oto prokurator 14 lipca br. odważył się wnieść akt oskarżenia za czyn całkiem jeszcze nieprzedawniony.
„Zarzut dotyczy zdarzenia z 2017 roku mającego miejsce w Puławach podczas warsztatów jazzowych organizowanych dla dzieci i młodzieży przez stowarzyszenie, którego prezesem wówczas był oskarżony Krzysztof S.” – wyjaśnił prokurator Banna.
ODPOWIEDZ