ALBUM ROKU 1975 (edycja 2020)

Najciekawsze - najsilniejszych.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4331
Rejestracja: 07.06.2007, 10:49

Post autor: Okechukwu »

Te przesunięcia o jeden bądź dwa punkty na kilkunastu albumach wynikają prawdopodobnie z przesunięć na poprawianych (i nieuwzględnionych) listach Atahualpy i Rory'ego (zmienili jedną pozycję i wszystko się poprzesuwało). Ale dlaczego podczas weryfikacji wyszukiwarką zmieniło mi wyniki Queen i Kraftwerk (bo pierwotnie był też właściwy - wyższy), tego nie wiem. No cóż - przynajmniej emocje były do samego końca... :D
Awatar użytkownika
Leptir
box
Posty: 9404
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Post autor: Leptir »

O kurka, jestem na drugim miejscu. :shock: A sądziłem, że będę pod koniec stawki, albo stałem się zmurszałą konserwą albo "standard" zwariował. :)
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Awatar użytkownika
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 7172
Rejestracja: 18.02.2012, 15:52

Post autor: Freefall »

Leptir pisze:O kurka, jestem na drugim miejscu. :shock: A sądziłem, że będę pod koniec stawki, albo stałem się zmurszałą konserwą albo "standard" zwariował. :)
O 0,02 % przede mną. Niestety znów jestem na podium, a liczyłem, że niektóre płyty z mojej czołówki pozwolą mi zająć dalszą lokatę :?.
Awatar użytkownika
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4331
Rejestracja: 07.06.2007, 10:49

Post autor: Okechukwu »

Tak teraz myślę, że zadziałała podświadomość. Bardzo chciałem, żeby Niemen przeskoczył QUEEN, mimo że QUEEN dałem więcej punktów. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć bo w przeciwieństwie do Oldfielda czy Jarretta Queen u Gorana wpisany był poprawnie, bez literówek. Więc wyszukiwarka musiała go czytać.
Awatar użytkownika
Dobromir
epka kompaktowa
Posty: 1055
Rejestracja: 11.08.2019, 18:53
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dobromir »

O rety, ale poleciałem we wskaźniku głównonurtowca. Ale przy tych wynikach kompletnie mnie to nie dziwi. ;) A były czasy, że bylem w pierwszej dziesiątce!
Awatar użytkownika
SafeMan
maxi-singel kompaktowy
Posty: 760
Rejestracja: 29.10.2019, 14:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: SafeMan »

Artur.O pisze:O rety, ale poleciałem we wskaźniku głównonurtowca. Ale przy tych wynikach kompletnie mnie to nie dziwi. ;) A były czasy, że bylem w pierwszej dziesiątce!
A ja to nawet ostatnio pierwszy byłem! Wskaźnik głównonurtowca możnaby też określić "wskaźnikiem zadowolenia z wyników" :D
Awatar użytkownika
Białystok
box
Posty: 8600
Rejestracja: 03.01.2013, 08:21
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Białystok »

SafeMan pisze:
Artur.O pisze:O rety, ale poleciałem we wskaźniku głównonurtowca. Ale przy tych wynikach kompletnie mnie to nie dziwi. ;) A były czasy, że bylem w pierwszej dziesiątce!
A ja to nawet ostatnio pierwszy byłem! Wskaźnik głównonurtowca możnaby też określić "wskaźnikiem zadowolenia z wyników" :D
1. Białystok - 78,11%
2. SafeMan - 78,04%

Hm... :roll:
Awatar użytkownika
SafeMan
maxi-singel kompaktowy
Posty: 760
Rejestracja: 29.10.2019, 14:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: SafeMan »

Białystok pisze:
SafeMan pisze:
Artur.O pisze:O rety, ale poleciałem we wskaźniku głównonurtowca. Ale przy tych wynikach kompletnie mnie to nie dziwi. ;) A były czasy, że bylem w pierwszej dziesiątce!
A ja to nawet ostatnio pierwszy byłem! Wskaźnik głównonurtowca możnaby też określić "wskaźnikiem zadowolenia z wyników" :D
1. Białystok - 78,11%
2. SafeMan - 78,04%

Hm... :roll:
Faktycznie. Pamięć płata figle. Wybacz że chciałem Cię ograbić z tytułu :D
Awatar użytkownika
Białystok
box
Posty: 8600
Rejestracja: 03.01.2013, 08:21
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Białystok »

SafeMan pisze:
Białystok pisze:
SafeMan pisze: A ja to nawet ostatnio pierwszy byłem! Wskaźnik głównonurtowca możnaby też określić "wskaźnikiem zadowolenia z wyników" :D
1. Białystok - 78,11%
2. SafeMan - 78,04%

Hm... :roll:
Faktycznie. Pamięć płata figle.
Bo wiesz, to było najważniejsze zwycięstwo w moim życiu, przekonać kilkadziesiąt osób do swoich muzycznych racji. :wink:
Awatar użytkownika
Monstrualny Talerz
japońska edycja z bonusami
Posty: 3997
Rejestracja: 24.05.2017, 10:29

Post autor: Monstrualny Talerz »

Nie powiem, zmiana na podium jednak bardzo mi się podoba! Na Białorusi też drugi miesiąc liczą głosy, może jeszcze coś tam da się przesunąć wyżej ;)

Ten Lenny White z 3 głosami, boziu....Wy się potem dziwicie, ze nie chcą nas w UE.

Ale to jest rzecz, która mnie najbardziej szokuje:

89. Squire, Chris - Fish Out of Water 106 pkt (mahavishnuu 4/Monstrualny Talerz 36/stranger 11/Freefall 10/Koniu 2/[Rad nierad] 37/WOJTEKK 6)

Hackett z materiałem genesisopodobnym (ale jednak w mojej ocenie słabszym niż płyty Genesis) ląduje bardzo wysoko, a Squire z płytą niewiele gorszą od rasowych Yesów ciuła ledwo kilka punkcików, gdyby nie dwa wysokie głosy (moje i Rada) byłaby całkowita porażka.

Koledzy, Przyjaciele, Towarzysze: pomimo upadku obyczajów zrobimy sobie kiedyś wspólną imprezkę:

72. Earth, Wind & Fire - That's the Way of the World 132 pkt (esforty 35/I&I 38/Monstrualny Talerz 23/Backside 36)
130. Kool & The Gang - Spirit of the Boogie 61 pkt (I&I 35/Monstrualny Talerz 26)
185. Earth, Wind & Fire - Gratitude 36 pkt (Goran 12/Monstrualny Talerz 24)


Zaprosimy jeszcze prezydenta Warszawy, który jak się okazuje również czuje klimat - to równy chłop, a ja na niego nie zagłosowałem, gdybym to wiedział przed wyborami :)

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7 ... -pusc.html

"To moje miasto, puść odrobinę funku"
Awatar użytkownika
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5748
Rejestracja: 14.04.2014, 20:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: gharvelt »

Wczoraj wieczorem zacząłem poprawiać posty finałowe, ale po przedyskutowaniu tematu z Prowadzącym postanowiłem zgodzić się na jego propozycję, żeby zostawić bez zmian (modyfikacje wprowadziłem w TOP14 i tam zostawię; tam było niewiele zmian, głównie zamiana miejsc 3. i 4.). Dlatego jedyne w pełni poprawne wyniki to te z pełnej klasyfikacji zamieszczonej na poprzedniej stronie.
Awatar użytkownika
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4331
Rejestracja: 07.06.2007, 10:49

Post autor: Okechukwu »

No, faktycznie Gharvelt poprawił nie tylko klasyfikację, ale też komentarze. Ja wczoraj trochę nietaktownie go zaatakowałem- że co innego słuszne unieważnienie wyników, a co innego "orwellowskie" (użyłem tego terminu!) poprawianie "historii", która wprawdzie odnosiła się do fałszywych danych, ale odzwierciedlała prawdziwe emocje i opinie. Dziś mi głupio- to w końcu tylko zabawa. Gharvelt napracował się jak niewolnik na plantacji bawełny, w sumie z mojej winy. Niech działa tak jak mu najlepiej i najwygodniej!

Czyli co - powtórzenie "sensacji" z (Live At :D) Wembley 2 lata później i zwycięstwo (po dogrywce) w meczu Polska: Anglia unieważnione w skutek skandalicznego prowadzenia meczu przez sędziego? :D Chyba tak powinna wyglądać prawidłowa analogia? Ale że Fifa chyba nie dopuszcza podobnym precedensów - to powiedzmy, że w polskiej, niemenowskiej drużynie wystąpił nieuprawniony do gry zawodnik (- o, z takich powodów -wynik meczu się weryfikuje). Czarnogórzec - Goran :) Zagrał w reprezentacji Polski, ale okazało się, że ma na koncie 1 występ w młodzieżowej reprezentacji Jugosławii do lat 17.
Awatar użytkownika
K o n i u
singel kompaktowy
Posty: 447
Rejestracja: 24.06.2018, 22:40
Lokalizacja: Kraków

Post autor: K o n i u »

No, no! Pachnie aferą "trójkową" :lol:
Gharvelt, szacun za czujność i drobiazgowość. W sumie, skoro nie przyznajemy cennych nagród to takie "małe" przeklasyfikowanie nie ma większego znaczenia.
na FD od 23 września 2013 (938 postów pod starym nickiem: Koniu -> K o n i u) :)
Awatar użytkownika
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5748
Rejestracja: 14.04.2014, 20:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: gharvelt »

Czyli że niby poszedł jakiś SMS w nocy? :D Natomiast poważnie, nie czuję się wcale zaatakowany. Wszystko zostało wyjaśnione, mamy ostateczne wyniki, a jak ktoś chętny, to można dzielić się dalej swoimi wrażeniami czy przemyśleniami.
Awatar użytkownika
Okechukwu
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4331
Rejestracja: 07.06.2007, 10:49

Post autor: Okechukwu »

To jak Trzaskowski żąda funku, zmieniamy jeszcze raz wyniki. :D Dodajemy 300 punktów Parliamentowi od Trzaska i wprowadzamy go do dziesiątki
ODPOWIEDZ