Historia Forum Dinozaurów - wspomnienia

Sprawy organizacyjne.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cure
japońska edycja z bonusami
Posty: 3139
Rejestracja: 12.07.2008, 13:38
Kontakt:

Post autor: Cure »

Białystok pisze:
Bednaar pisze:Otóż jestem skrajnym introwertykiem, mam problemy społeczne - w kontaktach z ludźmi - dużo łatwiej mi jest kontaktować się poprzez komputer. Potrzebuję sporo czasu, by oswoić się z nowo poznaną osobą, dopiero wtedy się otwieram.
... i jeszcze ten free jazz plus awersja do futbolu. :roll:
To kolejny z wielu plusów Bednaara. Całkowicie podzielam jego miłość do free, i awersję do footballu (mało tego, rozszerzę to na niemal cały upaprany dopingiem sport).
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bednaar »

Jakuz pisze:Ok - nie ma odzewu, więc tylko na koniec chcę przeprosić Gacka - byłem po radioterapii, czułem się fatalnie i wylałem żale wprost do Ciebie - wybacz, wcale tak nie myślę.
Jakuz - przepraszam, ale widziałem wczoraj Twój wpis, miałem tylko tablet, a mam ogromne problemy z pisaniem na ekranie dotykowym. Z wielkimi kłopotami napisałem na forach audiofilskich swoje doświadczenia z zasilaczem do wzmacniacza i zrobiłem kopiuj-wklej, dlatego odzew jest teraz. Forumowiczów z wieloletnim stażem jest wielu, wspomniałem głównie tych, z którymi mi po drodze "muzycznie". O ile pamiętam, nasze drogi muzyczne raczej rzadko się krzyżowały - a na to Forum zaglądam głównie po to, by pisać o muzyce. Dlatego Ciebie nie wspomniałem. Jeżeli czujesz się urażony - przepraszam.
Nie miałem pojęcia o Twoich problemach zdrowotnych, pewnie dlatego teraz jesteś rozżalony... nie wiem, co napisać. Sorry, nigdy nie byłem w takiej sytuacji, jak Ty. Trzymaj się ciepło.
Mnie w ogromne zakłopotanie wprowadził wpis Bidżeja - jakie pomniki, przecież na jakiś czas nawet zaniedbałem FD, nie angażuję się organizacyjnie. Pomnik należy się Andrzejowi - mimo, że tu nie pisze, to czuwa organizacyjnie, dzięki Niemu też tu jesteśmy, na tym serwerze, a także Jakuzowi - za chyba najdłuższy staż moderatorski.
Cure/Jos pisze:To kolejny z wielu plusów Bednaara. Całkowicie podzielam jego miłość do free, i awersję do footballu (mało tego, rozszerzę to na niemal cały upaprany dopingiem sport).
Przybij piątkę, Cure :) Nadajemy na tych samych falach - widzę to po słuchanej muzyce - od wielu lat. Jeszcze za czasów, gdy byłeś tu jako Jos- dlatego połączyłem te nicki ;) Jazz, elektronika - to przede wszystkim. Dobrze, ze nie znasz moich minusów - moja Żonka ma dużo do powiedzenia na ten temat ;)
W moim przypadku awersja do futbolu to za dużo powiedziane, mecze piłki nożnej to po prostu świetny usypiacz - nudne, jak flaki z olejem 8)
vertical_invader
Awatar użytkownika
Cure
japońska edycja z bonusami
Posty: 3139
Rejestracja: 12.07.2008, 13:38
Kontakt:

Post autor: Cure »

Bednaar pisze:Dobrze, ze nie znasz moich minusów - moja Żonka ma dużo do powiedzenia na ten temat ;)

Żony zazwyczaj mają dużo do powiedzenia o minusach (czasami o prawdziwych, czasami o urojonych, czasami o tych wpieranych i wmawianych), Ale przy tej skwapliwości w wytykaniu ich mężom, jakoś tych w swoim zachowaniu nie widzą ;)

Hmmmm... jakoś przypomniał mi się cytat Pitigrilliego:
Każda kobieta uważa się za niezastąpioną, choć sądzi, że sama mogłaby zastąpić bez trudu każdą inną.

:D
esforty
japońska edycja z bonusami
Posty: 3996
Rejestracja: 26.01.2010, 11:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: esforty »

Cure pisze:...
Każda kobieta uważa się za niezastąpioną, choć sądzi, że sama mogłaby zastąpić bez trudu każdą inną.

:D
Zapisałem sobie :roll: :roll: . Myślę o tatuażu, pierwszym :wink:
Nie ma takiego naleśnika, który nie wyszedłby na dobre. H. Murakami
Awatar użytkownika
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5748
Rejestracja: 14.04.2014, 20:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: gharvelt »

Jakuz pisze:Fajny wątek. Aż dwie osoby - gregg i B.J. wspomnieli o mnie mimochodem - a adminowałem i pisałem na FD ponad 10 (13) lat. Ale ja to rozumiem, moja ostatnia zgorzkniałość raczej nie skłania do wspomnień - trzymajta się przez następne 15 lat. Albo i dłużej!
Może z dotychczasowego przebiegu dyskusji faktycznie tak nie wynika, ale skądinąd wiem, że dużo więcej osób Ciebie pamięta i docenia Twój wkład w historię FD. Wątek dopiero się rozkręca, więc pewnie jeszcze niejedno wspomnienie się pojawi. Wszystkiego dobrego, trzymaj się!
Bednaar pisze:Otóż jestem skrajnym introwertykiem, mam problemy społeczne - w kontaktach z ludźmi - dużo łatwiej mi jest kontaktować się poprzez komputer. Potrzebuję sporo czasu, by oswoić się z nowo poznaną osobą, dopiero wtedy się otwieram.
Tak jak napisał B.J., nie ma się co tłumaczyć, udział w zlotach absolutnie nie jest obowiązkowy. Każdy ma swoje zapotrzebowanie i swój limit jeśli chodzi o kontakty na żywo z innymi. Żeby w ogóle z kimś się spotykać, to sam stosuję klasyczną metodę, przy czym to też ma pewne ograniczenia, więc po 2-3 spotkaniach towarzyskich w roku już bardzo ciężko mnie przekonać do kolejnego.
Awatar użytkownika
Leptir
box
Posty: 9404
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Post autor: Leptir »

Oczywiście, że Cię drogi Jakuzie pamiętam. Byłeś jednym z tych, którzy bardzo sympatycznie mnie na tym forum powitali, a później współpracowaliśmy w gronie moderatorsko-administracyjnym. I to była świetna współpraca! Zawsze będę to bardzo miło wspominał. Byliśmy i jesteśmy osobami o (chyba) dość podobnych poglądach, a też i w sporej części o zbliżonych gustach muzycznych. Bardzo żałuję, że tak rzadko teraz na tym forum piszesz, ale rozumiem, że obecnie toczysz codziennie walkę, która zabiera Ci czas i siły. Życzę zwycięstwa i powrotu do nas!
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Awatar użytkownika
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 7028
Rejestracja: 11.04.2007, 16:50
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Jakuz »

Głupio to z mojej strony wyszło, bo ja naprawdę nie domagam się uznania czy czegoś podobnego. Ja chcę podziękować wielu z Was - bez nicków tym razem - Wy wiecie. Osobne podziękowanie natomiast należy się z mojej strony dla Michała Wilczyńskiego. I Agnieszki - cudownej istoty, która nas opuściła , osierajcając to forum. Chyba wtedy wszystko się (dla mnie) skończyło. Ale działajcie dalej ku chwale Andrzeja przede wszystkim - ten facet to gigant. Szacun i pokłon za wszystko - Wakeman rządzi! ;)
Awatar użytkownika
Adrithgor
kaseta FeCr
Posty: 237
Rejestracja: 31.07.2021, 00:32
Lokalizacja: Piwnica Kowalskiego

Post autor: Adrithgor »

gharvelt pisze: Tak jak napisał B.J., nie ma się co tłumaczyć, udział w zlotach absolutnie nie jest obowiązkowy. Każdy ma swoje zapotrzebowanie i swój limit jeśli chodzi o kontakty na żywo z innymi. Żeby w ogóle z kimś się spotykać, to sam stosuję klasyczną metodę, przy czym to też ma pewne ograniczenia, więc po 2-3 spotkaniach towarzyskich w roku już bardzo ciężko mnie przekonać do kolejnego.
Kurde, mi strasznie brakuje rozmów o muzyce na żywo... Takich atrakcji mogę tylko w sklepach z płytami doświadczyć :cry:
https://discord.gg/62Hy5mpnPk
Muzyczny serwer Discord, nigdy tu nie wchodźcie, najgorszy serwer na świecie.
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14148
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Otwórz nowy rozdział w historii FD i zrób nam grupę na Zoomie albo w innym takim programie do pracy w grupach przez net. Ale to temat na nowy wątek.
Jakuz pisze:(...) działajcie dalej ku chwale Andrzeja przede wszystkim - ten facet to gigant.
Szkoda, że tu zagląda raz na ruski rok, ale dobre i to. Emanacja Andrzeja jest tak wielka, że w tym roku stałem się posiadaczem płyty od Niego, chociaż On nawet o tym nie wie (ale nie myślcie, że ukradłem). :)
Crazy
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5038
Rejestracja: 19.08.2019, 16:15

Post autor: Crazy »

Andrzeja kojarzę tylko ze słyszenia tak naprawdę i kilku postów w międzyczasie, ale będę pamiętał o pomniku ;-) Natomiast powitanie od Jakuza będę zawsze pamiętał i wielkie Ci dzięki za nie. Twoja dymisja administratorska była chyba jakoś tuż przed moim dołączeniem, bo pamiętam, że czytając posty, zanim zacząłem je w (zbyt) wielkich ilościach pisać, prześledziłem właśnie perypetie zmian admina.
gharvelt pisze:Żeby w ogóle z kimś się spotykać, to sam stosuję klasyczną metodę, przy czym to też ma pewne ograniczenia, więc po 2-3 spotkaniach towarzyskich w roku już bardzo ciężko mnie przekonać do kolejnego.
To już rozumiem, czemu lubisz pracę zdalną!
To diabelstwo na szczęście ode mnie na razie odepchnięto, więc właśnie wróciłem z zielonej szkoły we Wrocławiu = kilka dni kotła towarzyskiego w stężeniu sto procent, totalny chaos, harmider, szaleństwo i improwizacja = byłem w swoim żywiole, a teraz odparowuję ;-)
Sorry za off-top!
jeżeli nam zabraknie sił
zostaną jeszcze morze i wiatr
Awatar użytkownika
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 7172
Rejestracja: 18.02.2012, 15:52

Post autor: Freefall »

Jakuz pisze:byłem po radioterapii, czułem się fatalnie
Trzymaj się Jakuz :!:
Ostatnio rzadziej tu zaglądam, ale pamiętam o Tobie i doceniam Twój wkład w FD :!:
Awatar użytkownika
Andrzej
japońska edycja z bonusami
Posty: 3028
Rejestracja: 10.04.2007, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andrzej »

Niepokoisz mnie Jakuzie. Trzymaj się mocno.

Ze zlotów chciałbym przypomnieć jeszcze dwa - jeden bardziej oficjalny: SBB i Deep Purple w Spodku oraz mniej oficjalny Jethro Tull (a może już pod szyldem Ian Anderson) w Zabrzu. Skrzek zadedykował Memento "dla gołębiarzy", Purple zagrali w składzie 3/5 Mk2 :), a Anderson z pewnym trudem odśpiewał kompletne Thick As A Brick i poprawił Thick As A Brick 2.

A.
Stan budżetu: 20 zł.
Awatar użytkownika
Cure
japońska edycja z bonusami
Posty: 3139
Rejestracja: 12.07.2008, 13:38
Kontakt:

Post autor: Cure »

Andrzej pisze:jeden bardziej oficjalny: SBB i Deep Purple w Spodku
Całkiem o nim zapomniałem!
Rzeczywiście był, po koncercie siedzieliśmy w jakimś barze z szafą grającą.
Ty chyba wtedy nocowałeś w hotelu. I z tego co pamiętam byłeś mocno zmęczony (i to nie alkoholem - dla jasności:).

Fajnie wspomnienia.
ODPOWIEDZ