Poszukiwane, niedostępne

Off topic.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4199
Rejestracja: 31.12.2007, 00:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Backside »

Cóż... może i rozsądna rynkowo, ale ja raczej szukam czegoś co będzie coś tak z połowę tańsze ;). Albo chociaż 3/4 tego :).
Awatar użytkownika
Andy
japońska edycja z bonusami
Posty: 3916
Rejestracja: 11.04.2007, 13:56
Lokalizacja: NJ

Post autor: Andy »

Backside pisze:Led Zeppelin - Physical Graffiti 2LP

Czy ktoś ma na sprzedaż albo ma w pobliżu siebie antykwariat, gdzie można to kupić po jakiejś rozsądnej cenie?
Na amerykanskim ebayu ceny zaczynaja sie od 99 centow. Jakbys znalazl cos dla sebie, wal smialo z pmka:

http://www.ebay.com/sch/Records-/176985 ... ti&_sop=15
Never Turn Your Back On A Friend
Awatar użytkownika
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4199
Rejestracja: 31.12.2007, 00:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Backside »

O, dziękuję Ci serdecznie! Porozglądam się tam i dam znać :).
Awatar użytkownika
pesada
maxi-singel analogowy
Posty: 601
Rejestracja: 25.12.2011, 14:43

Post autor: pesada »

27.05.2012 - rafalt104 pisze:Jako że na Forum jest wiele tęgich głów , znawców , kolekcjonerów i koneserów muzyki ........to pewnie ktoś mi pomoże . :wink:
Mianowicie :
- utwór był Skaldów
- gdzieś z czasookresu 79 - 81
- nie słyszałem go 32 lata i pamiętam tylko fragment tekstu( chyba refrenu) : "to będzie piękne jak zawsze wszystko między Nami"

Czy ktoś wie cuś w temacie tej piosenki ??? :roll:
27.05.2012 - Andy pisze:To jest piosenka "To będzie piękne" . O ile sie orientuje nie ma jej na zadnej plycie. Bylo tylko nagranie radiowe. Byc moze ukaze sie na ktoryms z nowych remasterow.
Już/dopiero pod koniec 2010 roku Polskie Radio wydało podwójny kompakt - Skaldowie "Z biegiem lat" ( PRCD 1327-28 )
zawierający unikatowe "radiówki" zespołu, łącznie z ww. piosenką.Obrazek
Argenteum Astrum
singel analogowy
Posty: 323
Rejestracja: 24.03.2008, 19:27

Post autor: Argenteum Astrum »

Tak sie zastanawiam....patrzac po zachodnich forach dziwie sie, ze w Polsce jest tak nikle zainteresowanie bootlegami, wymiana, kupnem.......zbiera w ogole ktos tutaj jakiekolwiek nagrania nieoficjalne, kupuje oryginalne plyty np. takich wytworni jak Empress valley, Godfather, Wendy, Misterclaudel, Zodiac?
Awatar użytkownika
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 11427
Rejestracja: 11.04.2007, 18:15
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: Tarkus »

Ja z kolei zastanawiam się, po co kupować bootlegi i nabijać kabzę róznego autoramentu cwaniakom (bo przecież zespół nie zobaczy z tego pół pensa), skoro te same bootlegi są dość powszechnie dostępne na stronach typu Dime.
If you don’t love RoboCop, then you are a Nazi and support terrorism.
Na Discogsach
Argenteum Astrum
singel analogowy
Posty: 323
Rejestracja: 24.03.2008, 19:27

Post autor: Argenteum Astrum »

Tarkus pisze:Ja z kolei zastanawiam się, po co kupować bootlegi i nabijać kabzę róznego autoramentu cwaniakom (bo przecież zespół nie zobaczy z tego pół pensa), skoro te same bootlegi są dość powszechnie dostępne na stronach typu Dime.
Niby tak...ale czesto tez jest tak, ze bootlegi maja o wiele lepsza jakos dzwieku niz oryginalne tasmy, sa calkiem niezle zedytowane itp.

Co do tego, czy bootlegi sa produkowane przez cwaniakow to bym sie zastanawial; na pewno czesc wytworni jest nastawiona wylacznie na zarobek, sa jednak i takie, ktore przykladaja duza wage do swoich produkcji i sa w miare przystepne jesli idzie o cene (np. wloski Godfather).

Tak ciekaw w ogole jestem, jak to u nas jest z tym tematem bo jezdzac tu i owdzie po kraju raczej nie widzialem zbyt szerokiej oferty w komisach czy wsrod ludzi zbierajacy muzyke na oryginalnych plytach :). Podejrzewam, ze po czesci jest to spowodowane cenami - nie kazdego stac na wylozenie kilkuset PLN na jakis box czy kilka pojedynczych tytulow.
Awatar użytkownika
Rolling Stone
singel kompaktowy
Posty: 483
Rejestracja: 02.07.2007, 12:58
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Rolling Stone »

Ja mam tony bootlegów ale wszystkie albo z tradycyjnych wymian cdr za cdr albo (teraz) ściągane z Dime lub podobnych.
Awatar użytkownika
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 7028
Rejestracja: 11.04.2007, 16:50
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Jakuz »

Poszukuję dwóch nieco dziwnych (lata 90) wydawnictw zespołu The Cult : "The Love Mixes" oraz "The Electric Mixes" - pewnie ktos wie, ktos poda namiary?

Edit : no i "The Manor Sessions" tez - nagralem to kiedys w krakowskim "Music Corner" na ul. Lea ale kasety zaginely...

Kurcze, polskie litery mi wywalilo...
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14151
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Ma ktoś może muzykę z filmu "Szabla od komendanta". Wyszło to w `90s chyba tylko na kasecie. Będę wdzięczny za udostępnienie w jakiejkolwiek postaci.
Awatar użytkownika
stranger
maxi-singel kompaktowy
Posty: 780
Rejestracja: 01.04.2014, 10:05
Lokalizacja: Rzeszów/Glasgow

Post autor: stranger »

Czy ktoś może jest w stanie udostępnić/dać namiary na Jim Steinman - Bad for Good (1981) szukam, szukam i nie mogę znaleźć...
Awatar użytkownika
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 7172
Rejestracja: 18.02.2012, 15:52

Post autor: Freefall »

Jim Steinman - Bad for Good (1981)
Płytę odsłuchać można na Spotify.
Awatar użytkownika
stranger
maxi-singel kompaktowy
Posty: 780
Rejestracja: 01.04.2014, 10:05
Lokalizacja: Rzeszów/Glasgow

Post autor: stranger »

Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem :) album dotarł już do mnie :)
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14151
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

To ja się odświeżam. :)
B.J. pisze:Ma ktoś może muzykę z filmu "Szabla od komendanta". Wyszło to w `90s chyba tylko na kasecie. Będę wdzięczny za udostępnienie w jakiejkolwiek postaci.
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14151
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Hendrix- Stages 4cd box, wydanie japońskie.
Czy ktoś z Państwa mógłby mi udostępnić skany obi i takiej dwustronnej wkładki (tej z napisem wokół głowy Hendrixa widocznej na tym zdjęciu http://tokyomusicjapan.com/auction/POCP2161.jpg pomiędzy właściwym bookletem a płytą 69)?
ODPOWIEDZ