Powitanie

Forum podstawowe.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14150
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Miło Cię znowu widzieć. :)
Awatar użytkownika
MrBrainwash
pirat stereo
Posty: 9
Rejestracja: 17.12.2021, 08:02
Kontakt:

Post autor: MrBrainwash »

Witam Szanowne!

Wiem o forum od @Bednaar i postanowiłem, że wpadnę, rozejrze się, może czegoś o muzyce i jej słuchaniu się nauczę, jestem zawsze skory rozwijać moją kulturę obcowania z tym szlachetnym medium emocji. ;)

Pozdrawiam serdecznie i w razie czego widzimy się w dyskusjach.
MrB.
Awatar użytkownika
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 25820
Rejestracja: 12.04.2007, 17:31
Lokalizacja: Lesko

Post autor: WOJTEKK »

Obrazek

Witamy serdecznie :D
Nie ma ludzi niezastąpionych. Oprócz The Rolling Stones.

http://artrock.pl/
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14150
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Gyt myrning MrBrainwash :)
Ucząc się, dziel się z nami wiedzą, proszę. Miłego forumowania :!:
Awatar użytkownika
Leptir
box
Posty: 9404
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Post autor: Leptir »

Witaj MrBrainwash, zapraszamy do dyskusji!
„You can be in paradise only when you do not know what it is like to be in paradise. As soon as you know, paradise is gone.” (John Gray)
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bednaar »

MrBrainwash pisze:Witam Szanowne!

Wiem o forum od @Bednaar i postanowiłem, że wpadnę, rozejrze się, może czegoś o muzyce i jej słuchaniu się nauczę, jestem zawsze skory rozwijać moją kulturę obcowania z tym szlachetnym medium emocji. ;)

Pozdrawiam serdecznie i w razie czego widzimy się w dyskusjach.
MrB.
O, cześć Brainwash, miło Cię widzieć :) Kącik audiofilski też tu mamy, czuj się jak u siebie ;)
vertical_invader
Awatar użytkownika
MrBrainwash
pirat stereo
Posty: 9
Rejestracja: 17.12.2021, 08:02
Kontakt:

Post autor: MrBrainwash »

Dziękuję za ciepłe przyjęcie. Na pewno zajrzę do kącika, choć ja też już raczej audiofil w stanie spoczynku, sprzęt skompletowany teraz już tylko odkrywać muzykę. :)
z czasem wymyślę co napisać...
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bednaar »

MrBrainwash pisze:Dziękuję za ciepłe przyjęcie. Na pewno zajrzę do kącika, choć ja też już raczej audiofil w stanie spoczynku, sprzęt skompletowany teraz już tylko odkrywać muzykę. :)
Jasne, pamiętam z innego forum, postawa godna naśladowania, rzadko się zdarza audiofil, który dogonił króliczka, niemniej jednak czasem ktoś tam się pyta o poradę w sprawie zmiany sprzętu i Twoja pomoc byłaby bardzo cenna. A w kwestii muzyki, ciekaw jestem, czy zasilisz frakcję jazzową, czy raczej rockową :wink:
vertical_invader
Awatar użytkownika
Maciek
box
Posty: 8801
Rejestracja: 15.04.2007, 02:31

Post autor: Maciek »

pershing pisze:Udalo mi się reaktywować konto. Przez długi czas nie mogłem odzyskać hasła, ani aktywować konta. Podziękowania dla Admina za pomoc ;-)

Cześć!
Siema, pershing! Miło Cię znów widzieć. ;)
Adoptuj, adaptuj i ulepszaj.
Awatar użytkownika
MrBrainwash
pirat stereo
Posty: 9
Rejestracja: 17.12.2021, 08:02
Kontakt:

Post autor: MrBrainwash »

Bednaar pisze:
MrBrainwash pisze:Dziękuję za ciepłe przyjęcie. Na pewno zajrzę do kącika, choć ja też już raczej audiofil w stanie spoczynku, sprzęt skompletowany teraz już tylko odkrywać muzykę. :)
Jasne, pamiętam z innego forum, postawa godna naśladowania, rzadko się zdarza audiofil, który dogonił króliczka, niemniej jednak czasem ktoś tam się pyta o poradę w sprawie zmiany sprzętu i Twoja pomoc byłaby bardzo cenna. A w kwestii muzyki, ciekaw jestem, czy zasilisz frakcję jazzową, czy raczej rockową :wink:
Pewnie, lubię pomagać w tym co umiem. Zakres mojego zainteresowania sprzętem jest raczej ograniczony do określonej niszy, ale jak coś to chętnie podsune jakieś pomysły, jeśli uznam, że są dobre.

W kwestiach muzycznych, to myślę, żależy od albumu i sprzyjających wiatrów. Zdążyłem trochę zapoznać się z Odyssey o którym to albumie wspominałeś - genialna muza i przypadł mi do gustu już pierwszy album jaki znalazlem w temacie o gitarze "Baby batter". przesłuchałem oba w całości.

Obu gatunków słucham, ale nie jestem w nich jakoś obyty chętnie podpatrzę co słuchają i polecają starzy wyjadacze. :wink: Mam też kilka pomysłów na tematy okołomuzyczne i światopoglądowe. Bo dostrzegłem duży potencjał w czytanych wypowiedziach i wątkach. Naprawdę cieszy mnie wysoki poziom kulrury i dojrzałości, który tutaj dostrzegam i na co szczególnie zwracam uwagę.

Teraz trochę zjada mi mi czasu przerabianie youtubowych wykładów Johna Vervaeke "O kryzysie znaczenia i jego podłożu historyczno-kulturalnym". Chcę to dobrze wkuć bo wiele koncepcji przyda się przy innych tematach, które też mnie interesują.

Zatem muszę dzielić moją uwagę, a nigdy mi to za dobrze nie szło. O forum nie zapominam, chciałem sobie dać tylko czas by się rozejrzeć. :)
z czasem wymyślę co napisać...
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bednaar »

OK, czekamy zatem na opis Twoich wrażeń po odsłuchu Odyssey i innych płyt.
vertical_invader
Awatar użytkownika
Białystok
box
Posty: 8600
Rejestracja: 03.01.2013, 08:21
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Białystok »

Najwięcej tu się pisze o Ekstraklasie, reszta, czyli np. filozofia dramatu czy zagubienie jednostki we współczesnym świecie w najnowszych produkcjach Netfixa wyrastających z ducha postmodernizmu i utopii to dodatek :)
Awatar użytkownika
Känguru
cylinder Edisona
Posty: 18
Rejestracja: 31.10.2020, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Känguru »

Witam. Forum obserwuję od jakiegoś czasu, więc postanowiłem dołączyć. Słucham dużo różnorodnej muzyki. Mam nadzieję, że odkryję tu coś dla siebie, a przy okazji może ktoś coś znajdzie ciekawego dzięki mnie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 7172
Rejestracja: 18.02.2012, 15:52

Post autor: Freefall »

No, hej kangurze!
Na pewno odkryjesz tu coś dla siebie :!:
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14150
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Witaj Känguru. Dobrze wyglądasz. Rozgość się. :)
ODPOWIEDZ