Przy muzyce o życiu pozaziemskim

Off topic.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rolling Stone
singel kompaktowy
Posty: 483
Rejestracja: 02.07.2007, 12:58
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Rolling Stone »

Globalnie odwołano czy tylko w Polsce?
rafalt104
longplay
Posty: 1417
Rejestracja: 02.04.2012, 09:46

Post autor: rafalt104 »

Wygląda na to że tylko w Gdańsku . Proponował bym Wayne'owi na czas promocji i reklamy tego koncertu w Polsce przyjąć pseudonim Justin Bimber Wayne . Z pewnością frekwencja by skoczyła bo sądzę że we frekwencji leży pies pogrzebany . :roll: Szkoda . Do Gdańska bym raczej nie pojechał ale byłoby to wydarzenie bez precedensu .
Awatar użytkownika
Rolling Stone
singel kompaktowy
Posty: 483
Rejestracja: 02.07.2007, 12:58
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Rolling Stone »

Ja miałbym blisko. Szkoda. :(
Ale na INO się widzimy. Na kosmicznym koncercie Hawkwind (aby pozostać w temacie pozaziemskim ;-) )
Awatar użytkownika
Crowley
japońska edycja z bonusami
Posty: 3256
Rejestracja: 13.05.2008, 23:03
Lokalizacja: Wyszków/Gdańsk

Post autor: Crowley »

Heh, czyli dobrze czułem, żeby nie spieszyć się z kupnem biletów. Szkoda, bo chętnie bym poszedł.
Futbolozaurus Rex a.d. 2020(1)
rafalt104
longplay
Posty: 1417
Rejestracja: 02.04.2012, 09:46

Post autor: rafalt104 »

Rolling Stone pisze:Na kosmicznym koncercie Hawkwind (aby pozostać w temacie pozaziemskim
Zgadza się . Do tej rubryki Hawkwind pasuje jak żadeen inny zespół . Ale pamiętam kiedy w 1982 / 83 roku nagrałem legendarnego wojownika z trójki to nie wiedząc czemu pan Wojciech Mann nazwał ich styl horror - rockiem . Tym bardziej dziwne wtenczas dla mnie było to określenie i ta naklejka dla stylu jastrzębi bo świetnie przy ich muzyce czytało mi się comiesięczną Fantastykę która akurat , dopiero co zaczęła się ukazywać . :wink:
rafalt104
longplay
Posty: 1417
Rejestracja: 02.04.2012, 09:46

Post autor: rafalt104 »

Zmarł Neil Armstrong . :( Nie znałem chłopa ale uważam że to największa postać od czasów Kolumba .
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14151
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Jakuz pisze:To nie żadna pustynia Mojave B.J. tylko Mars w pełnej krasie jednej ze swych 100 twarzy :)
To dlaczego dziś się chwalą pierwszym kolorowym zdjęciem hi-res :?:
Tamta panorama to jakiś Nowy Meksyk.
Awatar użytkownika
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 7028
Rejestracja: 11.04.2007, 16:50
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Jakuz »

A dlaczego to zdjęcie (sprzed kilku dni zresztą) fragmentu panoramy góry Mount Sharp ma być pierwszym, kolorowym zdjęciem w wys. rozdzielczości?
Curiosity zrobił ich już sporo. Pamiętać należy natomiast o tym, że sporo zdjęć dostępnych w sieci jest nie oryginalnym przekazem ze stron NASA a wynikiem mrówczej pracy entuzjastów z całego świata, którzy w żmudny sposób kompilują dostarczane obrazy. Łączą je ze sobą, tworzą panoramy widokowe, używają filtrów barwnych etc.
rafalt104
longplay
Posty: 1417
Rejestracja: 02.04.2012, 09:46

Post autor: rafalt104 »

Ogólnie rzecz biorąc i nie wnikając w szczegóły , żyjemy w świecie iluzji . Od podrasowanych celebrytów do podrasowanych zdjęć z kosmosu . Niestety to co widać przez przyrząd skonstruowany onegdaj przez Newtona nijak się ma do multimedialnych tworów . Ale La Luna jest piękna i wręcz srebrzysta . :)
rafalt104
longplay
Posty: 1417
Rejestracja: 02.04.2012, 09:46

Post autor: rafalt104 »

Na opublikowanych niedawno przez NASA panoramicznych zdjęciach kosmosu można odnaleźć 2,5 miliona czarnych dziur oraz około tysiąca nowych galaktyk. Wcześniej nie dało się ich zobaczyć, ponieważ są zasłonięte kosmicznym pyłem.
Awatar użytkownika
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 11427
Rejestracja: 11.04.2007, 18:15
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: Tarkus »

Czyli poczucie naszej samotności w Kosmosie będzie jeszcze bardziej dojmujące? Sweet ;)
If you don’t love RoboCop, then you are a Nazi and support terrorism.
Na Discogsach
rafalt104
longplay
Posty: 1417
Rejestracja: 02.04.2012, 09:46

Post autor: rafalt104 »

Ja bym podszedł do tego zupełnie z innej strony , bardziej optymistycznie . Zwiększyło się prawdopodobieństwo iż nie jesteśmy jedyną oazą na pustyni kosmosu .
Awatar użytkownika
Leptir
box
Posty: 9404
Rejestracja: 04.09.2010, 21:27

Post autor: Leptir »

rafalt104 pisze:Na opublikowanych niedawno przez NASA panoramicznych zdjęciach kosmosu można odnaleźć 2,5 miliona czarnych dziur
http://www.youtube.com/watch?v=tGqrL8hVzXI :)
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14151
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Na niebie aktywność uf w granicach normy, czyli spora i wyraźna. Oto podsumowanie września.
Awatar użytkownika
crescent
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 5193
Rejestracja: 21.06.2009, 16:53

Post autor: crescent »

rafalt104 pisze:Ja bym podszedł do tego zupełnie z innej strony , bardziej optymistycznie . Zwiększyło się prawdopodobieństwo iż nie jesteśmy jedyną oazą na pustyni kosmosu .
Znaczy liczysz na opcję z kwiatkiem?

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ