Regulamin Forum Dinozaurów

Sprawy organizacyjne.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Admin
Site Admin
Posty: 450
Rejestracja: 10.04.2007, 22:46
Lokalizacja: z Forum
Kontakt:

Regulamin Forum Dinozaurów

Post autor: Admin »

Ten piękny Regulamin napisany został przez Trójkę Lemowską, sygnującą cały dokument podpisami: Młodość, Mściwość i Rutyna. Mimo, że oryginalna Trójka Lemowska, przeszła na emeryturę :wink:, proponuję nazwę tę zachować dla aktualnych Moderatorów.

Niniejszym, popełniam obrzydliwy plagiat (bez najmniejszych wyrzutów sumienia) i ogłaszam:

Regulamin Forum Dinozaurów

Na forum o dobrej muzyce, obowiązują dobre maniery.
Wiadomo, że aby od muzyki coś dostać, trzeba najpierw jej coś od siebie dać.
Tę złotą myśl pewnego mandżurskiego mędrca transponujemy na nasze forum.
Oto długa i nudna lista praw, obowiązków i postanowień końcowych:
1. Piszemy o przyjemności i dla przyjemności, aby bawiąc się (a może i innych) – uczyć się (a może przy okazji także wspomnianych "innych"?).
2. Zakładanie nowych tematów oraz dopisywanie się w tematach istniejących ma charakter dobrowolny. Założyłeś temat, w którym nikt nie chce pisać? Nie ma się co obrażać – pisz dla siebie i daj szansę poczytać innym.
3. Wpuszczamy tylko w krawatach ("bo klient w krawacie…"). Dopuszcza się poluzowanie (nawet znaczne) pętli krawata oraz rozpięcie przyszyjnego guzika.
4. Poczucie humoru i dystans – mile widziane (choć mogą się okazać niezbędne).
5. Publiczne kamienowanie (w wykonaniu zarówno mężczyzn jak i kobiet z brodą) i używanie słów niesfornych (z akcentem na "obelżywe") nie będzie przez Lemowską Trójkę tolerowane. Dopuszcza się pomysłowe użycie przekleństw typu do Kaduka, bodajby tudzież motyla noga.
6. Wiadomo, że w muzyce razi fałsz i brak harmonii. Pamiętaj o tym podczas pisania. Nie lubisz zespołu X? Napisz o tym – najlepiej raz – i skup się na swoim ulubionym zespole Y.
7. Jeśli masz coś, czego posiadanie może w jakikolwiek sposób łamać prawa autorskie, zachowaj to dla siebie.
8. Masz swoje konto? Trzymaj się go ręcami, nogami i czym tam jeszcze się da, założenie kolejnych nic dobrego nie przyniesie - poza banikiem oczywiście.
9. Lemowska Trójka ma zawsze rację, nie tłumaczy się ze swych decyzji i nie toleruje krytyki (no, może poza konstruktywną, przesłaną w formie podania). Jej celem jest nie tylko zdobycie całej władzy i obsadzenie wszystkich możliwych stanowisk, ale, przede wszystkim, umożliwienie pisania o muzyce w starej, dobrej atmosferze*. Gdyby jakiś huncwot próbował Jej w tym przeszkadzać, istnieje szansa, że regulamin będzie się stawał jeszcze nudniejszy. : )
10. Na naszym forum nie ma miejsca dla polityki.


* "Starą, dobrą atmosferę" należy rozumieć, jako starą, dobrą atmosferę.

Z poważaniem,
Admin
Zablokowany