Zapowiedzi koncertów

Forum podstawowe.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Windmill
japońska edycja z bonusami
Posty: 3927
Rejestracja: 11.04.2007, 08:07
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: Windmill »

Jak podaje strona internetowa Rock'n'Roll Cafe Leśniczówka (www.lesniczowka.art.pl/) w dniach 1-5.V.2007 roku odbędą się darmowe koncerty nastepujących wykonawców: Jan Skrzek, Roman "Pazur" Wojciechowski Band, Joanna Pilarska, Mr Koala, Ości, Boogie Chili, Mr.Blues, Krzak i Krzysztof Ścierański oraz inni.

Później: według strony internetowej grupy Krzak, zespół wystąpi w Leśniczówce 2 maja.
"Z układnością mi nie do twarzy. (...) Zresztą nie lubię zachowywać się układnie; nudzi mnie to."
Robert Walser "Małe poematy" [1914]

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4550
Rejestracja: 11.04.2007, 18:21
Lokalizacja: Stalinogród

Post autor: Majkel »

Dobra, dobra. Przejdźmy do konkretów, listy obecności trza by przygotować:

1) Kraków, niedziela, 22 kwietnia Van der Graaf Generator, obecność obowiązkowa! Będzie Włodek, będę ja i kto jeszcze?
2) Stalinogród, sobota, 5 maja Focus Powinna przybyć panna Indi z daleka, powinien być Majkelek...
3) Katowitz, środa, 20 czerwca Heaven&Hell Jak dożyję do czerwca, to idę :)

Dopisywać mi się szybciutkodo list! Raz! Raz! Raz!
Awatar użytkownika
Andrzej
japońska edycja z bonusami
Posty: 3028
Rejestracja: 10.04.2007, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andrzej »

Z powodów obiektywnych odpada Focus. Co do pozostałych - trudno powiedzieć: znowu wrabiają mnie w studia podyplomowe :(.
Pzdr.
Awatar użytkownika
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą
Posty: 4550
Rejestracja: 11.04.2007, 18:21
Lokalizacja: Stalinogród

Post autor: Majkel »

Przypomniałem sobie jeszcze o draniach tetrowych :idea: :
Zaś Katowice - wtorek, 12 czerwca - Dream Theater Będzie Radek, Voyteck, Tata w/w panów i pewnie jeszcze z 10 osób z Opolszczyzny...
Awatar użytkownika
Andrzej
japońska edycja z bonusami
Posty: 3028
Rejestracja: 10.04.2007, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andrzej »

No tak - Oni się przemieszczają dużymi grupami :wink:.
Pzdr.
Awatar użytkownika
Indi
epka analogowa
Posty: 944
Rejestracja: 11.04.2007, 16:29
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Indi »

Majkel pisze:2) Stalinogród, sobota, 5 maja Focus Powinna przybyć panna Indi z daleka, powinien być Majkelek...
A będę, będę :) I przyprowadzę ze sobą naszego Macieja :D i może namówię Josa i Morly'ego... :roll:

PS. I tym razem nie przybędę z daleka - weekend majowy spędzę w Cieszynie :)
Awatar użytkownika
Andrzej
japońska edycja z bonusami
Posty: 3028
Rejestracja: 10.04.2007, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andrzej »

To Maciej żyje ? :wink: - pytam, bo zastanawiam się, co powstrzymuje Macieja przed rejestracją na Forum :evil:. To samo pytanie dotyczy Kolegi a z Ib :evil:.
Pzdr.
Awatar użytkownika
Indi
epka analogowa
Posty: 944
Rejestracja: 11.04.2007, 16:29
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Indi »

Kolega Maciej żyje i w chwili obecnej zapewne degustuje czeskie piwo w rozsławionej przez Hrabala knajpie "U Zlateho Tygra". Jak przeprowadzę się na Śląsk, to też będę sobie do Pragi jeździła, a co! :roll: Nie wiem natomiast co powstrzymuje szanownego a z Ib...
Awatar użytkownika
buubi
singel analogowy
Posty: 363
Rejestracja: 12.04.2007, 23:27
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: buubi »

Majkel pisze:Kraków, niedziela, 22 kwietnia Van der Graaf Generator, obecność obowiązkowa! Będzie Włodek, będę ja i kto jeszcze?
Będe na bank !!! Dokładnie (ze przypomnę) w niedzielę 22 IV 07 20:00. W związku z tym może by sporządził jakiś mini-zlocik ? Opinie ? Propozycje ?
Awatar użytkownika
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 11427
Rejestracja: 11.04.2007, 18:15
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: Tarkus »

Ktoś z forumowiczów zalicza VdGG w jedynie słusznej Bydgoszczy, czy wszyscy wykazują żyłkę hazardzisty i wybierają się do nieznanego nikomu klubiku w Krakowie? :)
If you don’t love RoboCop, then you are a Nazi and support terrorism.
Na Discogsach
Jos

Post autor: Jos »

Tarkus pisze:Ktoś z forumowiczów zalicza VdGG w jedynie słusznej Bydgoszczy, czy wszyscy wykazują żyłkę hazardzisty i wybierają się do nieznanego nikomu klubiku w Krakowie? :)
Jak to nikomu nieznanego? Ja tam słyszałem o nim same najgorsze opinie. Między innymi od SLA i Kataryniarza ;)

Pzdr
Jos
Awatar użytkownika
Jaroy
cylinder Edisona
Posty: 12
Rejestracja: 13.04.2007, 13:15
Lokalizacja: Kaftanów

Post autor: Jaroy »

Majkel pisze:(...)12 czerwca - Dream Theater[/b] Będzie Radek, Voyteck, Tata w/w panów i pewnie jeszcze z 10 osób z Opolszczyzny...
No bo my Opolanie lubi trzymać się kupy. :D :D Chciałbym, ale niestety nie pojadę na ten koncert. :?
Awatar użytkownika
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy
Posty: 724
Rejestracja: 11.04.2007, 23:18
Lokalizacja: Katowice/Kluczbork
Kontakt:

Post autor: Kasia S. »

Jaroy pisze:
Majkel pisze:(...)12 czerwca - Dream Theater[/b] Będzie Radek, Voyteck, Tata w/w panów i pewnie jeszcze z 10 osób z Opolszczyzny...
No bo my Opolanie lubi trzymać się kupy. :D :D Chciałbym, ale niestety nie pojadę na ten koncert. :?
Dokładnie w kupie najlepiej ;).
Ja na koncert chcę jechać bardzo, bardzo jednak jeszcze nie wiem czy wypali- mam nadzieję, że tak ;).
Awatar użytkownika
Jaroy
cylinder Edisona
Posty: 12
Rejestracja: 13.04.2007, 13:15
Lokalizacja: Kaftanów

Post autor: Jaroy »

Kasia S. pisze: Ja na koncert chcę jechać bardzo, bardzo
No to musisz się śpieszyć, bo z biletami będzie trudno, jeśli już nie jest. :roll:
Awatar użytkownika
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy
Posty: 724
Rejestracja: 11.04.2007, 23:18
Lokalizacja: Katowice/Kluczbork
Kontakt:

Post autor: Kasia S. »

Jaroy pisze:
Kasia S. pisze: Ja na koncert chcę jechać bardzo, bardzo
No to musisz się śpieszyć, bo z biletami będzie trudno, jeśli już nie jest. :roll:
Dokładnie, podobnie jest z RHCHP na, których również chciałam jechać, jednak biletów na płytę już nie ma.
Zresztą zobaczymy co to będzie ;).
ODPOWIEDZ