CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty...

Forum podstawowe.

Moderatorzy: gharvelt, Bartosz, Dobromir, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Maciek
box
Posty: 8801
Rejestracja: 15.04.2007, 02:31

Post autor: Maciek »

Goran, dzięki za cynk, też tam często kupuję. Znalazłem taką budującą reakcję:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... oser=false
Adoptuj, adaptuj i ulepszaj.
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14148
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Wydaje mi się, że Dodax to Szwajcaria czyli nie UE. Ostatnio tam kupowałem parę miesięcy temu i jakoś mi się VAT nie rzucił w oczy. Może coś się zmieniło.

Link Maćka daje nadzieję :)
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bednaar »

A ja jeszcze raz dziękuję (nie, to nie pomyłka ;) ) Koledze szbe za cynk o boxie Sheppa na serpent.pl - zamówione, zapłacone, jak przyjdzie i posłucham - zdam relację.
vertical_invader
esforty
japońska edycja z bonusami
Posty: 3996
Rejestracja: 26.01.2010, 11:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: esforty »

Też bym zamówił, ale moje ostatnie zamówienie z Serpent, złożone 16.05. 21. jest właśnie :evil: :evil: :evil: , do odbioru!
Ty Bednaar-ze, jesteś młodziak :wink: , możesz czekać. Ale ja chrupek, mogę wcześniej doświadczyć... wyprowadzenia z domu (własnych zwłok). A tu (czyli w domu), się nie dopatrzyłem jakiejś estymy dla p. Sheepa :cry: :cry:, więc to grosz w błoto 8) .
Nie ma takiego naleśnika, który nie wyszedłby na dobre. H. Murakami
Awatar użytkownika
Paweł
longplay
Posty: 1380
Rejestracja: 02.09.2019, 14:00

Post autor: Paweł »

esforty pisze:Też bym zamówił, ale moje ostatnie zamówienie z Serpent, złożone 16.05.21. jest właśnie :evil: :evil: :evil: , do odbioru!
Aż taką mają obsuwę? :shock: U nich tak zawsze?

Moją uwagę zwróciły dwa trójpaki (wprawdzie wydania budżetowe, ale za to tanie niczym przysłowiowy barszcz):

Jimmy Smith
Herbie Hancock

Z kolei za 19,90 zł można nabyć dużo dobrych płyt, normalnie wydanych na CD. M.in. Here Come the Warm Jets i Ambient 1: Music for Airports Eno, My Point of View i The Prisoner Hancocka czy Document R.E.M. Jest też sporo, głównie mniej znanych, albumów Zappy (sequencer powinien sobie rzucić okiem).
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bednaar »

esforty pisze:Też bym zamówił, ale moje ostatnie zamówienie z Serpent, złożone 16.05. 21. jest właśnie :evil: :evil: :evil: , do odbioru!
Ty Bednaar-ze, jesteś młodziak :wink: , możesz czekać. Ale ja chrupek, mogę wcześniej doświadczyć... wyprowadzenia z domu (własnych zwłok). A tu (czyli w domu), się nie dopatrzyłem jakiejś estymy dla p. Sheepa :cry: :cry:, więc to grosz w błoto 8) .
Poczekam, kiedyś chyba dwa miesiące czekałem na "Miles In The Sky" (nie mogłem nigdzie tego dostać) - ale w końcu doszło i czasem cieszy moje uszy.
esforty - taki ze mnie młodziak, jak z Ciebie ;)
vertical_invader
esforty
japońska edycja z bonusami
Posty: 3996
Rejestracja: 26.01.2010, 11:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: esforty »

Trochę żartuję :wink: .
Tytuły zamówiłem takie, trochę, niepowszechne (jakby box Sheepa :? , sprzedawał im się jak świeże bułki?!).

- Iva Bittova - Cikori / CD

--------
- Songs:Ohia - Ghost Tropic / CD

--------
- KELEKETLA! - KELEKETLA! / CD
To z tą Bittową , miał być problem, to był u wydawcy, to znowu wyczerpany
nakład. Ale jednak przyszło :) .
Jak kompletowałem Tapscotta, to dopiero było :evil: . Pieniądze wysyłane- zwracane i tak ze dwa razy.
Ten box Sheepa, mnie jednak kusi :oops: :oops: .
Nie ma takiego naleśnika, który nie wyszedłby na dobre. H. Murakami
Awatar użytkownika
Sławek
singel analogowy
Posty: 301
Rejestracja: 01.12.2015, 10:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sławek »

box Pana Sheppa dostępny w tej cenie na allegro, w świecie książki, bonito czy empiku (tu już 51PLN) - jakaś totalna wyprz tytułu

https://www.ceneo.pl/68351690
Ostatnio zmieniony 18.08.2021, 19:01 przez Sławek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bednaar »

To w sumie szkoda, że kupiłem na Serpencie. Myślę, że z Empiku szybciej by przyszło. Trudno, poczekam... a może jednak nie będzie ta długo - kto wie?
vertical_invader
Awatar użytkownika
Paweł
longplay
Posty: 1380
Rejestracja: 02.09.2019, 14:00

Post autor: Paweł »

Na allegro sklep DDD-STORE ma tego Sheppa (proszę z poczciwego Archiego nie robić owcy :D) za 47,44 zł (przesyłka też jest wyraźnie tańsza). Taka podpowiedź, gdyby esforty jednak się skusił. Linkowanego przeze mnie Jimmy'ego Smitha również mają taniej. Wychodzi na to, że zawsze warto porównywać ceny – nawet te wyjątkowo korzystne.

EDIT: Najtaniej wychodzi jednak w Świecie Książki, ale nie przez allegro, a bezpośrednio u nich...
Ostatnio zmieniony 19.08.2021, 11:33 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sławek
singel analogowy
Posty: 301
Rejestracja: 01.12.2015, 10:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sławek »

Pana Sheppa przepraszam, poprawiłem ;)
Awatar użytkownika
szbe
singel kompaktowy
Posty: 412
Rejestracja: 26.01.2010, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: szbe »

Archie Shepp by się uśmiał z tego wątku 🤗
Ja zamówiłem w tym układzie z bonito (mam blisko punkt odbioru).
Dzięki za czujność! :)
Awatar użytkownika
akond
longplay
Posty: 1282
Rejestracja: 04.09.2020, 13:09
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: akond »

B.J. pisze:Wydaje mi się, że Dodax to Szwajcaria czyli nie UE. Ostatnio tam kupowałem parę miesięcy temu i jakoś mi się VAT nie rzucił w oczy. Może coś się zmieniło.
Tak, zmieniło się 1 lipca. Teraz trzeba się liczyć z naliczaniem VAT-u praktycznie od wszystkich przesyłek spoza obszaru wolnocłowego (nie tylko UE, również np. Kanada), także od tych o niewielkiej wartości.
.
Awatar użytkownika
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami
Posty: 14148
Rejestracja: 11.04.2007, 21:33

Post autor: B.J. »

Ale akurat SUI powinna mieć dostęp do rynku wspólnotowego. To chyba jednak nasi poczciorze coś popieprzyli.
Awatar użytkownika
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami
Posty: 6741
Rejestracja: 11.04.2007, 08:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bednaar »

Bednaar pisze:To w sumie szkoda, że kupiłem na Serpencie. Myślę, że z Empiku szybciej by przyszło. Trudno, poczekam... a może jednak nie będzie ta długo - kto wie?
Okazało się, że box Sheppa będzie jutro u mnie - aplikacja InPost mnie o tym powiadomiła (najwygodniej mi korzystać z paczkomatów - mam blisko domu i mogę odebrać, kiedy chcę, najbardziej nie lubię kupować z wysyłką kurierską - zwykle przyjeżdżają, jak nie ma nikogo u mnie w domu, przeważnie w godzinach szkoły i pracy) - więc jednak szybko jak na Serpent. Ogólnie mają tam ciekawe płyty, nietuzinkowe. Znam Serpent od dawna, ale to mój pierwszy zakup w tym sklepie.
vertical_invader
ODPOWIEDZ