Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Przy muzyce o sporcie
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 330, 331, 332, 333, 334  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 08.05.2018, 09:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przyznam, że kibicowałem Williamsowi, ale chylę czoła przed klasą Higginsa. Powrócić od 7:14, a potem w samej końcówce "ukraść" partię przy 70 punktach straty - czapki z głów! Swoją drogą myślałem, że Williams się już nie podniesie po stracie tej partii, kiedy nie wbił decydującej różowej. Jednak to też jest twardziel! Absolutnie zasłużył na ten tytuł, a pomyśleć, że rok temu miał zamiar zrezygnować ze snookera. Na poprzednich MŚ w ogóle nie wystąpił, bo nie przebrnął eliminacji! Tegoroczny finał był jednym z najlepszych, jakie pamiętam (a staram się oglądać snookera od wielu lat). Zwroty akcji, powroty, wysokie brejki, efektowne zagrania - snooker w najlepszym wydaniu. W dodatku te podteksty - spotkało się dwóch starych mistrzów, rówieśników, pierwszy finał Williamsa od 15 lat. Może i świat się zmienia, może i młodzi napierają, ale stara generacja nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, bo przecież także O'Sullivan (z tego samego rocznika co tegoroczni finaliści) jest w absolutnym topie - niezależnie od tego, że akurat w tych MŚ mu nie poszło.

edit: I jeszcze suplement - Williams przed finałem MŚ oświadczył dziennikarzom, że jeśli uda mu się wygrać, to na konferencję prasową przyjdzie odziany jedynie w dobry nastrój i słowa dotrzymał! Wink

View user's profile Send private message
Jakuz

PostPosted: 08.05.2018, 21:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Fantastyczny finał i konferencja prasowa, która zyska status kultowej. Williams potwierdził, że jest w main tourze przede wszystkim dla zabawy! Szacun.
Back to top
Jakuz

PostPosted: 13.05.2018, 23:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak sobie śledzę (czasem oglądam) przeróżne relacje ze sportowych imprez (od dziecka zresztą - tak już mam) i od kilku lat mam nieodparte wrażenie, że spora część tego co widzimy i czym się na żywo emocjonujemy to sprawnie wyreżyserowane przedstawienie - od A do Z. My nie wiemy, że wynik, rezultat, zwycięzca został ustalony długo przed startem zawodów. I dotyczy to w zasadzie każdej dyscypliny - jako tako - umocowanej w sportowych zakładach. "Sportowych", przepraszam. Niezły przykład tego o czym piszę mamy teraz - MŚ w hokeju na lodzie (Finowie przegrywają z Niemcami bo tylko taki wynik pozwala tym drugim mieć nadzieję na awans, a Finowie pudłują z metra, dwóch, na pustą - strzały 38:15), Giro di Italia w kolarstwie (tutaj to czasem wygrywają tak przypadkowi ludzie, że trudno w zasadzie o komentarz), formuła 1 (przedziwne pit-stopy, sędziowie traktują identyczne manewry w skrajnie różny sposób), ligi piłkarskie (uwierzycie, że Barcelona przegrała ze słabym, o nic nie walczącym Levante w sportowym boju, bez ustawienia, mimo, że nie poniosła porażki od początku sezonu?), itd., itp... Celowo nie piszę o polskich rozgrywkach - tutaj można znaleźć to wszystko nawet w lidze juniorów - bilardowej np. Wink
Back to top
Leptir

PostPosted: 14.05.2018, 10:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cóż, może i coś w tym jest. Z drugiej strony można argumentować, że to właśnie świadczy o uczciwości sportowej rywalizacji. Bo w końcu rywalizują nie roboty, a ludzie ze wszystkimi swoimi słabościami, czyli nawet wielki mistrz może mieć słabszy dzień, chwile dekoncentracji itp. Jaka jest prawda? Nie dowiemy się pewnie, dopóki nie wyjdą na jaw jakieś kolejne machlojki. Udowodnienie oszustwa w sporcie jest bardzo trudną sprawą. Pamiętam przecież okres, kiedy polska liga piłkarska była generalnie reżyserowana. oczywiście zdarzały się "kolejki cudów", ale ogólnie - muszę przyznać - że nie zdawałem sobie sprawy ze skali procederu, żyłem w błogiej nieświadomości.
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 18.05.2018, 00:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Będziemy mieć Polaka w Main Tourze - Adam Stefanów nie będzie musiał kończyć przedwcześnie kariery i zacznie wreszcie spełniać marzenia Smile
View user's profile Send private message Visit poster's website
kłapouch
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 22.05.2018, 09:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Byłem wczoraj we Włocławku na piątym, decydującym półfinale PLK Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra. To było istne szaleństwo. W czwartej kwarcie włocławianie przegrywali już 18 punktami i nic nie wskazywało na happy end. Ale niesieni fantastycznym dopingiem gospodarze odrobili straty i wygrali. To co działo się na trybunach jest nie do opisania, zarówno w trakcie ostatniej kwarty, jak i po meczu. Wulkan pozytywnej energii. Jeszcze nigdy nie widziałem podczas meczu tylu płaczących ze szczęścia ludzi, mi chyba też oczy zrobiły się wilgotne. Całkiem obcy sobie ludzie przybijali piątki, padali sobie w objęcia, ściskali się, tańczyli, śpiewali, śmiali się i płakali na przemian. Chyba piszę teraz nieco chaotycznie, ale emocje we mnie jeszcze nie opadły. A już wkrótce jadę na finałową potyczkę. Oj będzie się działo.
Back to top
Białystok
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 22.05.2018, 10:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

To kolega chyba rzadko na mecze chodzi ...
kłapouch
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 22.05.2018, 10:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie tak rzadko, kolego Białystok. Chodzę na siatkówkę, zarówno męską, jak i damską (Bydgoszcz), bywam na żużlu - w tym sezonie widziałem wszystkie domowe mecze Get Well Toruń, jestem częstym gościem na meczach koszykówki (Toruń, Bydgoszcz, Włocławek). Może najmniej oglądam piłkę nożną - nie bardzo jest co. Potyczki bydgoskiego Zawiszy z wioskami typu Tartak Wudzyn czy LZS Piaseczno nie dla mnie. Jeżdżenie na Olimpię Grudziądz czy Chojniczankę niespecjalnie mnie przekonuje. Co prawda Zawisza awansował teraz do okręgówki, ale to nadal będą ekipy typu Mustang Ostaszewo czy Victoria Lisewo. Może gdyby grali w Bydzi przy Gdańskiej to bym się wybrał, ale do Potulic nie bardzo chce mi się jechać Very Happy
Back to top
Białystok

PostPosted: 22.05.2018, 12:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aha czyli to była niecodzienna sytuacja w połączeniu z wysoką stawką zawodów.
Koszykówki zazdroszczę może nie bardzo ale od lat nie byłem. Te inne to nie dla mnie.
To powodzenia w finale ze Stalą Ostrów. Anwil to i u nas bywał ale o Stali to pierwsze słyszę a to już wicemistrz. Embarassed
kłapouch
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 22.05.2018, 12:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:

Aha czyli to była niecodzienna sytuacja w połączeniu z wysoką stawką zawodów

Właśnie o to mi chodziło.... Very Happy
Chyba jeszcze nigdy nie byłem na takim meczu, gdzie publikę opanowała taka euforia. Pamiętam ostatni finałowy mecz sezonu 2002 / 03 z Prokomem, kiedy to Anwil Nobiles (tak się wtedy nazywali) zdobył mistrzostwo Polski, wygrywając play off 4:2. Ale nawet wtedy szaleństwo było mniejsze.

Życzę więc, aby w Białymstoku odrodziła się koszykówka na dobrym poziomie (pamiętam Instal Białystok i chyba późniejsze Dojlidy). A zaproszenie na mecz Zawisza - Jaga ponawiam, bo już chyba kiedyś o tym wspominałem. Tylko czy ja tego doczekam? Ale jakby co, jak wpadniesz do Bydzi, to wikt i opierunek masz zapewniony Very Happy A i dobry browar się znajdzie.
Back to top
WOJTEKK

PostPosted: 22.05.2018, 12:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dojlidy zwane też Niedojdy Very Happy

http://artrock.pl/
Back to top
Białystok

PostPosted: 22.05.2018, 13:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Obecnie najlepsze są Żubry niestety przegrały baraże o 1 ligę z Górnikiem Wałbrzych. Najzabawniejsze, że trener Żubrów eks-koszykarz Instalu uczy moją córkę wf.

U nas nie ma hali ta co była postawiona na przełomie lat 80/90 została dobrych kilka lat temu zburzona!!! Teraz grają po szkołach i dopóki nie powstanie nowa - budują ją jak stadion Majkelowi - nie ma szans na poważne granie.

Jedyny plus tego że cała kasa idzie na Jagę. Very Happy
Tarkus

PostPosted: 23.05.2018, 07:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cieszcie się, że macie jakąkolwiek koszykówkę męską. We Wrocławiu...ech. Nóż się w kieszeni otwiera.
WOJTEKK

PostPosted: 27.05.2018, 21:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Fręch w II rundzie RO! Z bólami, ale skutecznie. Za to Venus i Ostapienko out! Te pierwsza - no to jakaś wielka sensacja nie jest. ale ta druga... No niby też, bo od czasu wygrania w tamtym roku FO gra mocno średnio.

A GP Monaco dokladnie tak jak wczoraj przewidywał Gregg - co do joty.

http://artrock.pl/
Back to top
Tarkus

PostPosted: 29.05.2018, 15:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

No proszę, Hurkacz w II rundzie Rolanda Garrosa.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 330, 331, 332, 333, 334  Next
Page 331 of 334

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum