Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Dead Can Dance
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 26.04.2017, 17:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak jak Leptir ostatnią płytę DCD raczej toleruję, niż lubię. Kilka utworów jest bardzo dobrych, kilka takich letnich. A zaczynałem od "In Power We Entrust..." z EPki "The Garden of Arcane Delight" - zresztą to dej pory mój ulubiony numer DCD.

Obu solowych Perry mam - moim zdaniem "Eye of The Hunter" jest dużo lepsza niż "Arc" - zresztą też dobra. Za to solowe płyty Gerrard jakos mniej mnie kręcą.

http://artrock.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
dziobak
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 26.04.2017, 19:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

WOJTEKK wrote:
Za to solowe płyty Gerrard jakos mniej mnie kręcą.

Ja za to bardzo lubię soundtrack Whale Rider.
Back to top
View user's profile Send private message
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 12.01.2019, 18:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Posłuchałem sobie niedawno na spokojnie ostatniego albumu i już wiem na czym polega problem - przynajmniej ten mój. Obstawiam, że Brendan napisał album dla siebie, ale wiedział, że pod swoim nazwiskiem nie zarobi nawet 10% tego, co zarobi podpisując to nazwą Dead Can Dance. Jego instrumentalne pomysły i to, jak to wszystko ładnie pospinał są bardzo dobre, a momentami świetne, jednak bez wokalu Brendana nie mają praktycznie większego sensu. Lisa dośpiewała kilka przypadkowych melodyjek i wyszła z tego co najwyżej ścieżka dźwiękowa do jakiejś nastej części Prince of Persia. Gdyby Brendan miał więcej odwagi i pociągnąłby ten temat rzetelnie sam, byłoby dużo, dużo lepiej, a tak nie zgadza się tu prawie nic - oprócz (być może) stanu konta. Choć jednak jakiś pożytek z tej muzyki będę miał - zamierzam sobie do niej pograć na bongosach i innych drumlach, bo jako podkład do etnicznych gierek sprawdzi się to idealnie.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum