Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Deep Purple
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box

PostWysłany: 25.03.2020, 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Yyyy... Każdy może prawda krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie.
Cool
Paweł
singel analogowy

PostWysłany: 29.03.2020, 12:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Cytat:
(...) Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było (...)

Mając na uwadze powyższe, w odniesieniu do najnowszego utworu Deep Purple zachowam dyplomatyczne milczenie. Wink

Płytę, gdy już się pojawi, na pewno sprawdzę. Jak zawsze. Plus jest taki, że ja po Purplach już od dawna nie spodziewam się niczego, żeby nie powiedzieć, że spodziewam się najgorszego. Very Happy Dzięki temu słuchając ich poprzedniego (bardzo przeciętnego) albumu odczuwałem jakąś tam satysfakcję. Choć trzeba przyznać szczerze, że po 2-3 odsłuchach już nigdy do Infinite nie wracałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 29.03.2020, 22:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co czarować od początku lat 90 Purple buszują co najwyżej w górnych stanach średnich ale co z tego? Czy ktoś wam obiecuje rewelacje albo rewolucje? Mnie się tam np. "Now What?!" podobał i uważam go za dobry album. Purple dziś z nikim się nie ścigają i nagrywają przyjemne w odbiorze rockowe albumy dla niezbyt wymagających starszych panów oraz dają jak na swój wiek energetyczne koncerty.
Moim zdaniem problem z nową muzyką Purpli jest prosty, jest jej za dużo. Z kilku ostatnich płyt można by wkroić bardzo dobry album niewiele ustępujący Perfect Strangers. Taki "Time For Bedlam" to przecież mocny rockowy kawałek ale na płycie jest też sporo zapychaczy. Fajnie że nagrywają ale wystarczyłby jeden solidny album na te nawet 10 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

Skocz do: