Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Audycje Radiowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 11.01.2021, 11:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwaga - to tylko dla ludzi o bardzo mocnych nerwach.

Reportaż o likwidacji Trójki. Polecam, ale jednocześnie robi się tak cholernie strasznie smutno, a jednocześnie tak bardzo chciałoby się wyjść i tym którzy za to odpowiadają po prostu solidnie wpieprzyć....Przerażające.

"To nie jest historia o piosence"

https://www.youtube.com/watch?v=2UhmEnh7XAk&feature=youtu.be
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 11.01.2021, 13:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż... "Piękna" sprawa... nawet komuchy miały więcej przyzwoitości...
Druga refleksja - śmierć frajerom. Czy oni naprawdę myśleli, że w tym układzie politycznym będą mogli robić radio o jakiejś niezależności? O święta naiwności. Trójki słuchałem od 1973-74 roku, kiedy zaczęły się Studio 202 i 60 minut na godzinę. I jakimś dziwnym trafem słuchałem jej do końca - bo do ostatniego notowania LP3, do ostatniej piosenki. Czysty przypadek, że akurat wtedy, w piątek wieczorem włączyłem ok. 21 LP3, czego już od dawna nie robiłem i "załapałem" na ten ostatni numer jeden.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 11.01.2021, 13:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z perspektywy czasu wydaje się, że celowo wykorzystano ich naiwność i dobrą wolę, byleby przetrzymać wybory prezydenckie, jakoś chwilowo uciszyć burzę, a potem już było im wszystko jedno. To są lepsze cwaniaki nam się wydaje, a w dodatku wiedzą, że ludzi mogą mieć głęboko w du...
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 11.01.2021, 14:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
Z perspektywy czasu wydaje się, że celowo wykorzystano ich naiwność i dobrą wolę, byleby przetrzymać wybory prezydenckie, jakoś chwilowo uciszyć burzę, a potem już było im wszystko jedno. To są lepsze cwaniaki nam się wydaje, a w dodatku wiedzą, że ludzi mogą mieć głęboko w du...

Dokładnie.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 11.01.2021, 23:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wieczór Płytowy Dwójki - o tym wspominał już Maciek, wspaniałe połączenie: Bill Cobham Spectrum + Massive Attack Blue Lines, ależ oni wspaniale omawiają obie płyty plus komentarze słuchaczy, piękne. Wspomniano wiele ciekawostek, ale i to, że w powstanie BL zamieszana była Neneh Cherry, która jak się okazuję jest przybraną córką Dona Cherry - tego nie wiedziałem, a Neneh kojarzyła mi się jako gwiazda popu (hiphopu?) z plakatów do gazety Bravo z dawnych lat - może trzeba to sobie też przypomnieć?

https://www.polskieradio.pl/8/5745/Artykul/2655390,Wieczor-Plytowy-10-stycznia-godz-2200
Powrót do góry
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 31.01.2021, 22:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od października prowadzę własny program Ale Jazz! w Radiu Dla Ciebie (RDC) w każdą sobotę kilka minut po 19:00. Z góry przepraszam za bezczelną autopromocję. Nie pozwoliłbym sobie na nią, gdyby nie to, że w ostatniej audycji zrobiłem prywatne podsumowanie roku 2020 w postaci Top 10 polskiego jazzu. Może ta moja dziesiątka komuś się na coś przyda? Smile
Audycja do odsłuchania tutaj: https://www.rdc.pl/podcast/ale-jazz-30-01-2021/
Freefall

PostWysłany: 31.01.2021, 22:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir napisał:
Od października prowadzę własny program Ale Jazz! w Radiu Dla Ciebie (RDC) w każdą sobotę kilka minut po 19:00.

I dopiero teraz o tym piszesz? Smile
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 31.01.2021, 22:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakoś głupio mi było tak z tym wyjeżdżać. 🙂
Białystok

PostWysłany: 31.01.2021, 22:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radiowy głos. Telewizyjna twarz. Gratulacje.
Freefall

PostWysłany: 31.01.2021, 23:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir napisał:
Jakoś głupio mi było tak z tym wyjeżdżać. 🙂

Reklama dźwignią handlu Wink.
Tak na serio, to właśnie słucham podcastu. Całkiem miło się słucha, a wieczór trudny, bo dzisiaj przykra porażka, a jutro trzeba wstać do pracy Smile.
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 31.01.2021, 23:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dużo muszę się jeszcze nauczyć, ale dziękuję! 🙂
Freefall

PostWysłany: 31.01.2021, 23:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Całkiem dobrze ci poszło Smile.

Widzę, że EABS się do 10 nie załapał. Nie lubimy Question
Powrót do góry
Bart
album CD

PostWysłany: 01.02.2021, 00:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odsłuchałem i mimo, że jazz to nie mój świat, to było bardzo ciekawie i wręcz czułem się (niebezpiecznie!) zachęcony do zagłębienia się w cały ten dżez. Poza tym bardzo profesjonalnie wokalnie! Więcej takich autopromocji na przyszłość proszę, żebym wiedział czego słuchać.
B.J.

PostWysłany: 01.02.2021, 08:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir napisał:
Od października prowadzę własny program Ale Jazz! w Radiu Dla Ciebie (RDC)

Właściwy człowiek na właściwym miejscu Smile
Leptir

PostWysłany: 01.02.2021, 10:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję raz jeszcze za miłe słowa.

Freefall napisał:

Widzę, że EABS się do 10 nie załapał. Nie lubimy Question

Lubimy, ale nie aż tak, żeby EABS/Błoto załapało mi się do 10. Były blisko, ale jednak trochę im zabrakło. Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 29 z 31

Skocz do: