Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich nast?pcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co nowego w naszych zbiorach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 524, 525, 526  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sequencer
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 16.05.2022, 13:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Edgar Froese - Virgin Years 1974-1983
5 albumów z bonusami upchni?te na 4 p?ytach CD.
Ostatnio "jad?" g?ownie na elektronice. Smile
alternativepop
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 16.05.2022, 19:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CD:

Moderat - Moderat
Moderat - II
Moderat - III
Chick Corea - Return To Forever
Cytrus - Bonzo. Live 1980-85
Double Track - Hope
Jerzy Milian - Optima Fide 1968-1979

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bart
remaster

PostWysłany: 17.05.2022, 17:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alternativepop napisał:
CD:

Moderat - Moderat
Moderat - II
Moderat - III

Super! Trójk? naby?em w ubieg?ym roku. Pami?tam dobrze, bo to by? pierwszy noworoczny zakup muzyczny. Reszta na mojej d?uuuugiej li?cie, czeka na swoj? kolej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
box

PostWysłany: 19.05.2022, 22:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jazz Quartet - Focus - bu?garski jazz z fletem w roli g?ównej. Du?o dobrego elektrycznego piana.
Miša BlamSe?anja - reedycja serbskiego klasyka (jazz, funk, latin)
Lester Bowie - The Great Pretender - i Lestera solo mam ju? chyba wszystko to, co chcia?em mie?.
The Ramsey Lewis Trio - Upendo ni pamoja - to bra?em w ciemno, bo s?abej p?yty RLT jeszcze nie s?ysza?em.
Eric Serra - Le Grand Bleu - chyba ka?dy zna z filmu?
Yello - Claro que si - i studyjne albumy z lat 80. mam ju? w komplecie.
Earth, Wind & Fire - Spirit - bardzo lubi? ich okres jeszcze przed tymi najwi?kszymi przebojami.
David Shire2010 - ?cie?ka d?wi?kowa do drugiej cz??ci Odysei, któr? musz? wreszcie obejrze?. Muzycznie jest nie?le, g?ównie elektronicznie.
Camilla George - The People Could Fly - pami?tka z niedawnego koncertu. Moje ?wie?e odkrycie, kolejna znakomita saksofonistka.
Howard Roberts - Color Him Funky - znakomity gitarzysta, B.J. pewnie potwierdzi (Backside te?!).
Kenny Burrell - Round Midnight - baaardzo wyluzowana p?yta. Na klawiszach Joe Sample.
Sta?ko & Kurylewicz - Korozje - poma?u dojrzewam do tej p?yty.
Bjork - Debut - wiadomo Cool
Arild Andersen - Shimri - tym razem mniej znane (jak na ECM) nazwiska, ale p?yta, szczególnie ostatni numer, powala!
Haden, Gismont, Garbarek - Magico - wra?enia zgodne z tytu?em.
Kate Bush - Aerial - przepi?knie wydanie, chyba reedycja, bo nagle wsz?dzie si? pojawi?a. Nie b?d? si? czai? - to moja ulubiona Kate Bush. Mo?ecie rzuca? kamieniami. I tak nie dorzucicie. Wink
alternativepop
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 19.05.2022, 22:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
alternativepop napisał:
CD:

Moderat - Moderat
Moderat - II
Moderat - III

Super! Trójk? naby?em w ubieg?ym roku. Pami?tam dobrze, bo to by? pierwszy noworoczny zakup muzyczny. Reszta na mojej d?uuuugiej li?cie, czeka na swoj? kolej.

I wszystkie trzy moim zdaniem warto. Za to najnowszy album Moderat jako? mnie nie przekonuje. S?ycha? ju? kompletne wypalenie z pomys?ów.
Powrót do góry
Leptir
box

PostWysłany: 19.05.2022, 23:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
[
Kate Bush - Aerial - przepi?knie wydanie, chyba reedycja, bo nagle wsz?dzie si? pojawi?a. Nie b?d? si? czai? - to moja ulubiona Kate Bush. Mo?ecie rzuca? kamieniami. I tak nie dorzucicie. Wink

Nie mam zamiaru rzuca? - te? bardzo lubi?. Mo?e nie najbardziej - ale jest w mojej ?cis?ej czo?ówce.
Bart
remaster

PostWysłany: 19.05.2022, 23:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:

Daruj? Ci, bo z Kasi? nie da si? mie? relacji innej ni? intymna i osobista.

Moja ulubiona p?yta to The Red Shoes. Nie tylko dlatego, ?e to ?wietna p?yta, ale te? dlatego ?e towarzyszy?a mi przez 2 lata w do?? ciekawym i transformatywnym okresie mojego ?ycia w Chicago. S?ucha?em jej przez ten okres codziennie - to by?a jedyna p?yta w odtwarzaczu w moim samochodzie. Nie z braku alternatywy. Jako? nie by?o potrzeby zmiany, bo dobrze gra?a. O czym? to musi ?wiadczy? Wink
Powrót do góry
gharvelt
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 21.05.2022, 12:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnia paczka z CD:
Armia - Duch
Herbie Hancock - Mwandishi
Spiritualized - Sweet Heart Sweet Light
Neil Young - On the Beach
Neil Young - Zuma

alternativepop
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 22.05.2022, 10:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oprócz tego, ?e ostatnio kupi?em ca?? mas? CD z muzyk? "powa?n?" to przyby?o mi te?:

wszystko CD:

uzupe?nienie kolekcji The Black Keys:
The Black Keys - Let's Rock
The Black Keys - Delta Kream
The Black Keys - Dropout Boogie

Boards of Canada - Tomorrow's Harvest
Boards of Canada - The Campfire Headphase

(dotychczas mia?em tylko na winylu)

oraz:
Moderat - Live
Trust - Joyland
Florence + The Machine - Dance Fever

(jednak przekona?em si? do nowej p?yty Florence)

Charles Mingus - Blues and Roots
John Coltrane - Ascension
John Coltrane - Coltrane Plays the Blues

Powrót do góry
Maciek
box

PostWysłany: 24.05.2022, 13:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapomnia?em o dwóch p?ytach, które sprawi?y mi chyba ostatnio najwi?cej rado?ci:

Walter Wanderley - Rain Forest - i ju? po pierwszych d?wi?kach czuj? si? tak, jakbym wygra? w telewizyjnej Wielkiej Grze!
Labi Siffre - Crying, Laughing, Loving, Lying - p?yta, któr? powinien zna? chyba ka?dy Dinozaur, a i nast?pcom wypada cho? raz pos?ucha?.
Bart
remaster

PostWysłany: 27.05.2022, 03:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TOTO - All in

Nie mog?em si? powstrzyma? widz?c 25% przecen? za ten box. Nie jest to ca?o?ciowe zestawienie dorobku zespo?u, ale nie s?dz?, ?eby brakowa?o czego? wa?nego.

All In zawiera trzyna?cie p?yt: Toto, Hydra, Turn Back, IV, Isolation, Fahrenheit, The Seventh One, Kingdom Of Desire, Tambu, Mindfields i Toto XX. Zestaw zawiera równie? EPk? Live In Tokyo z trasy z 1980 roku, a tak?e Old Is New. Ca?a muzyka w zestawie zosta?a osobi?cie zremasterowana przez TOTO i Elliota Scheinera.

Powrót do góry
esforty
digipack

PostWysłany: 27.05.2022, 10:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
TOTO - All in

13 x Toto Shocked .
Franczyza Braci Porcaro, chce wywo?a? zmiany klimatyczne Question
Co na to <Glimmer Twins> Question
Pawe?
epka kompaktowa

PostWysłany: 28.05.2022, 12:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
TOTO - All in

Marek Nied?wiecki lubi to. Wink

Sprawdzi?em, ?e u nas ten box mo?na dorwa? ju? za nieca?e 190 z?. Co daje mniej ni? 15 z? za jedn? p?yt? (o ile dobrze licz? Laughing). Je?li to nie jest jakie? totalnie bud?etowe wydanie, to jest to ?wietna cena. A? ?a?uj?, ?e nie jestem wi?kszym zwolennikiem twórczo?ci zespo?u TOTO Smile (mam dwie p?yty i to mi wystarczy a? nadto).

A propos takich wypasionych zestawów. Pytanie do osób, które posiadaj? box 30 lat Voo Voo: jak go oceniacie? Nie chodzi mi oczywi?cie o sam? muzyk?, lecz o jako?? wydania. Zastanawiam si?, czy nie za?yczy? sobie tego zestawu na imieniny...
sequencer
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 29.05.2022, 08:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam boxy 30 lat Voo Voo i 30 lat Voo Voo cz. 2.
Ogólnie bardzo fajnie wydane. Regularne p?yty s? w sztywnych tekturowych digipackach, a dodatkowe koncerty s? w tekturowych kopertach. Najfajniejsze s? ksi??eczki (po jednej na box), w których s? opisane pokrótce p?yty z boxów, do tego historia zespo?u, dyskografia i du?o ró?nych zdj??.
WOJTEKK
box z pe?n? dyskografi? i gad?etami

PostWysłany: 29.05.2022, 15:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
TOTO - All in

Nie mog?em si? powstrzyma? widz?c 25% przecen? za ten box. Nie jest to ca?o?ciowe zestawienie dorobku zespo?u, ale nie s?dz?, ?eby brakowa?o czego? wa?nego.

S?dz? ?e brakuje - Falling in Between i Toto XIV - szczegolnie tej pierwszej, bo to jedna z najlepszych. Ale tych p?yt nie wydawa?a Columbia

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 524, 525, 526  Następny
Strona 525 z 526

Skocz do: