Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzęt przenośny - mp3/mp4 playery, discmany, etc.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drummer00
album CD

PostWysłany: 08.08.2007, 10:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Nie za bardzo wiem, czym różnia się Muvo i Zen. A poza tym, czy można przy Creativach korzystać z akumulatorków? Jeśli tak, to jak w praktyce wygląda (ile godzin)?

Zen od MoVo różni się tym, ze Zen to monolit do którego masz kabel USB a MoVo ma wyjmowany pen-drive który wkłada się bezposrednio do komputera. O tych różnicach wiem. Na akumulatorkach chodzi oczywiście. Ja dłużo słuchasz to potrzyma ze 3 dni, przy sporadycznym nawet miesiąc. Ogólnie dużo zalezy od słuchawek ile czerpią i czy masz włączone podswietlenie itd.
Pozdr
box

PostWysłany: 08.08.2007, 11:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drummer00, dzięki! O takie informacje właśnie mi chodziło. MuVo na allegro spoko się mieści w moim limicie finansowym, więc jeszce się z tym prześpię, ale raczej kupię.
A słuchawki mam już (Koss KSC75). Dousznych ani hełmofonowych nie lubię. Te pierwsze uwierają a te drugie robią w uchu saunę. Mającym podobne odczucia polecam te słuchawki wieszane na uszach. Jakość dźwięku zupełnie mnie satysfakcjonuje.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Proteus
szpula

PostWysłany: 09.08.2007, 09:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pershing napisał:
Odtwarzacze iriver obsługują pliki flac. Cena jednak przewyższa 500 PLN

Posiadam taki, i wart jest tej ceny. Odtwarza tez oprocz FLAC ze 25 innych formatow ale po co jak wystarcza FLAC i mpc? Jako ciekawostka: posiada tej wyjsce/wejscie optyczne. Jezeli ktos raz na nim poslucha zapomni o smiesznych muvo, ,zenach, ipodach, creativach i innych zabawkach udajacych dzwiek
Powrót do góry
Bartek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 10.08.2007, 20:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja mam coś takiego:

http://www.iriverpolska.pl/odtwarzacze_MP3_HDD/odtwarzacze_MP3_HDD_H10_20GB/1861679876.htm?vid=dfaceabdddeebbebebfeeaacbdbdfa

Kupiłem kiedyś używany na Allegro za 550 zł. Do tego słuchawki Creative EP-630. Chociaż biegać się z nim nie da Wink to jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Procella
album CD

PostWysłany: 04.02.2009, 20:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam żadnego przenośnego grajka i wcale mieć nie nie zamierzam. Przede wszystkim jest to kwestia tego, że unikam słuchania muzyki przez słuchawki, zależy mi na słuchu. A w sumie mogę czasem przeżyć te parę godzin bez muzyki, potem, kiedy się wróci do domu, smakuje jeszcze lepiej Smile

http://www.lastfm.pl/user/Wurunzimu
Powrót do góry
(djds)
epka analogowa

PostWysłany: 04.02.2009, 20:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, słuchawki słuchawkom nierówne. W nausznikach przesłuchuję ok. 90% muzyki, z jaką mam do czynienia. Tylko to nie mogą być marketówy za 20 zł Wink
Powrót do góry
Drummer00
album CD

PostWysłany: 04.02.2009, 20:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Procella napisał:
unikam słuchania muzyki przez słuchawki, zależy mi na słuchu

Mnie tez lależy, ale raczej nie mogę tego uniknąć... słuchanie przez kilka godzin jednego dzwięku metronomu temu nie pomaga Crying or Very sad Podobno dzwięk z słuchawek trafia odrazu do bębenków nie rozpraszając się na małżowinie. Po długotrwałym słuchaniu u muzyków pojawia się niemożność rozróżnienia interwałów - sekundy małej i wielkiej. Ja do grania wykorztystuje naprawdę głośne słuchawki Tonsila, innego wyjścia nie mam Rolling Eyes
Procella napisał:
Ja nie mam żadnego przenośnego grajka i wcale mieć nie nie zamierzam

Ja mam, ale od dłuższego czasu nie używam. bo kilka razy o mało nie wpadłem pod samochód Embarassed
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 04.02.2009, 23:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Procella napisał:
Przede wszystkim jest to kwestia tego, że unikam słuchania muzyki przez słuchawki, zależy mi na słuchu.

Podobnie jak djds zdecydowaną większość muzyki słucham na słuchawkach (tyle, że nawet jakieś 99%) - ale tylko w domu, mam duże słuchawki AKG wokółuszne o budowie otwartej - praktycznie nieszkodliwe dla słuchu przy odpowiednim poziomie głośności. Natomiast przez pewien czas słuchałem na przenośnym grajku na mieście, słuchawki typu pchełki - żeby zagłuszyć hałas uliczny musiałem słuchac głośno, w efekcie odczuwałem pewna utratę słuchu - na szczęście przejściową.
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 04.02.2009, 23:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przenośnego grajka mam i używam często, odkąd zmieniłem słuchawki z pchełek na wokółuszne, poprawił mi się komfort Smile Na porządniejszy sprzęt stacjonarny to już chyba na nowym mieszkaniu się zdecyduję. Ale "na mieście" muzyki słuchać muszę - łagodne uzależnienie.
(djds)
epka analogowa

PostWysłany: 05.02.2009, 05:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
mam duże słuchawki AKG wokółuszne o budowie otwartej

To jedziemy na jednym wózku Wink
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 05.02.2009, 09:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No proszę Smile A jaki masz konkretnie model? Moje nauszniki to AKG K530 LTD - bardzo czyste i przestrzenne brzmienie za przystępną cenę. Poprzednio miałem Sennheiser HD500, ale miały za dużo basu i ogolnie przytłumiony dźwięk.
Przeczytałem, że B.J. ma Koss KSC75 - podobno jedne z najlepszych słuchawek do sprzętu przenośnego, swego rodzaju legenda - za niecałe 70 zł można się cieszyć dźwiekiem na bardzo wysokim poziomie.
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 05.02.2009, 10:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Moje nauszniki to AKG K530 LTD - bardzo czyste i przestrzenne brzmienie za przystępną cenę

Ja mam Technics RP-F880 i też są niczego sobie, a cena porównywalna (oj, jak ciężko było u Żony przeforsować... Wink ).

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bednaar

PostWysłany: 05.02.2009, 11:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak początkowo szukałem słuchawek do 150 zł to mi się spodobały Technics RP-F290.
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 05.02.2009, 11:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie w Mediamarktcie przeszły koło nosa (ucha? Wink ) słuchawki Technicsa za 177 zł i musiałem kupić droższy sprzęt, bo wówczas był niewielki wybór, a ja nigdy właściwie nie mam czasu jeździć, szukać i porównywać ceny. Ubiłem z Żona jakiś skomplikowany interes i teraz obie strony są zadowolone Smile

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
(djds)
epka analogowa

PostWysłany: 05.02.2009, 18:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
A jaki masz konkretnie model?

AKG K355 UHF - bezprzewodowe. I z ręką na sercu mogę stwierdzić, że nie mam z nimi najmniejszych problemów typu problemy z przekazem sygnału itp. Zdecydowałem się na takie, bo jestem dość mobilny w moim domu. Zresztą nie są już one pierwszej młodości - będą miały coś pod 10 lat Wink Dałem za nie wtedy kosmiczne pieniądze.

Ostatnio zastanawiałem się czy nie zainwestować w coś na kablu, jednak jeśli zdecyduję się na taki wydatek, to będą to albo AKG albo Sennheisery Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

Skocz do: