Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzęt przenośny - mp3/mp4 playery, discmany, etc.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 06.11.2017, 22:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam te, o których pisałem - Remax RM-800MD (dokanałówki), bardzo dobrze też z nim grają popularne Koss Porta Pro.
Freefall

PostWysłany: 06.11.2017, 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zanotowałem. Dzięki Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 08.11.2017, 19:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dwóch dni używam odtwarzacz mp3 SanDisk. Wysłuchałem już na nim w formie audiobooka biografię Urbaniaka, a dzisiaj "Powerslave" Ironów oraz "Selling England". Krótki opis wrażeń laika. Wizualnie o połowę mniejszy od mp4-ki Sony, na której słuchałem do tej pory. Sprawia wrażenie lekkości i delikatności, Sony jednak ma obudowę, o która mniej bym się martwił (ale i tak is dead Wink ). Ekran zadowalający, łatwa nawigacja. Wydaje mi się, że zbyt długo budzi się czasem z uśpienia i nie zawsze od razu działa przycisk odblokowania ekranu. Dźwięk czysty, piękny nawet w tym hałasie, w którym pracuję. To jest chyba najważniejsze. Słuchawki dają radę, ale mają w moim przypadku dwa mankamenty. Po kilku godzinach używania stają się niewygodne i kabel jest trochę za krótki. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bednaar

PostWysłany: 08.11.2017, 21:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to super, że pasuje Tobie Smile
Freefall

PostWysłany: 08.11.2017, 21:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba będzie więc zakupić, bo w tej cenie to nic lepszego raczej nie znajdę Exclamation
Powrót do góry
Windmill

PostWysłany: 08.11.2017, 22:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cena jest rewelacyjna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Freefall

PostWysłany: 08.11.2017, 22:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupiłeś ten 8 GB?
Powrót do góry
Windmill

PostWysłany: 08.11.2017, 22:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, 8GB i dodatkowo kartę 16GB.

Powrót do góry
Cure
digipack

PostWysłany: 08.11.2017, 22:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
No to super, że pasuje Tobie Smile

Mało słucham MPczy, nie jestem też entuzjastą flaków. Jednak jeśli coś koniecznie chcę poznać, nie mogę doczekać się premiery, bądź po prostu sprawdzić, to wrzucam na wspomnianego właśnie playera. Kupiłem go ze 3 lata temu, po rekomendacjach kolegi Bednaara. Wymieniłem tylko słuchawki na Philipsa (też douszne). Gra bardzo dobrze. Zdecydowanie kładzie na łopatki poprzednie zabawki tego typu, z którymi miałem do czynienia.

Nie raz już się przekonałem, że rekomendacje Bednaara można brać w ciemno. Za co serdecznie mu dziękuję.
Windmill

PostWysłany: 08.11.2017, 22:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cure napisał:
Wymieniłem tylko słuchawki na Philipsa (też douszne)

Dokładnie tak samo jak ja, tylko że słuchawek Philipsa raczej nie będę brać do pracy, bo szybko by się tam zepsuły, a dźwięk mają chyba najlepszy z tych trzech, którymi obecnie dysponuje (Sony, SanDisk i Philips).

Oczywiście bardzo dziękuję za polecenie sprzętu , Bednaarze Nieoceniony! Smile

Powrót do góry
Freefall

PostWysłany: 08.11.2017, 22:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cure napisał:
Nie raz już się przekonałem, że rekomendacje Bednaara można brać w ciemno. Za co serdecznie mu dziękuję.

W takim razie wezmę w ciemno Smile.
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 09.11.2017, 10:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój, Panowie. Sam też korzystam z doświadczenia osób mądrzejszych ode mnie (forum.mp3store.pl, audiostereo.pl, grupa dyskusyjna na facebooku). Tam są sprzętowcy z krwi i kości, którzy wymieniają urządzenia stereo co kilka tygodni. Osobiście wolę raz na wiele lat kupić coś porządnego i przyjemnie grającego (kolumny Tannoy M1 grają u mnie już prawie 20 lat), a jak się porządnie zepsuje - wtedy szukam porady u sprzętowców i zmieniam.
Ale oczywiście bardzo miło z Waszej strony i polecam się na przyszłość Smile
jarex
digipack

PostWysłany: 09.11.2017, 12:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony mogę powiedzieć, że najlepszy sonicznie player mp3 jaki posiadałem był firmy IRiver.
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 09.11.2017, 13:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś słuchałem iRiver (nie pamietam, jaki model) - włascicielem był sprzedawca w łódzkim sklepie mp3store. Faktycznie gra to lepiej od Sandiska, ale... Teraz iRivery są produkowane pod marką Astell&Kern, są to ekskluzywne audiofilskie odtwarzacze, w zamyśle służące raczej do odtwarzania formatów bezstratnych, np. flac, choć mp3 też odczytują. Kosztują niejednokrotnie majątek:
http://www.mp3store.pl/article/astell-kern-aultima-sp1000-copper-ean.8809440335350,2017260644023130833.html
... dalibyście kilkanaście tysięcy zł za przenośny odtwarzacz?
W cenie Sandiska są skórzane futerały do Astell&Kern Smile
Reasumując: iRiver (obecnie Astell&Kern) faktycznie sporo lepszy, ale to zupełnie inna półka cenowa. Oczywiście na allegro są stare, używane iRivery w cenie porównywalnej do Sandiska.
jarex
digipack

PostWysłany: 09.11.2017, 19:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie zauważyłem, że nie ma już w budżetowej cenie nowych IRiverów Sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Skocz do: