Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapowiedzi koncertów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 220, 221, 222  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 17.04.2007, 19:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra, dobra - mam bilety na FOCUS, że się pochwalę. Ci co nie idą mogą zazdrościć Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Indi
epka analogowa

PostWysłany: 17.04.2007, 19:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam bilecik na Focus - co prawda jest w Majkelowych łapkach, ale to dobre ręce Smile
djds
Gość

PostWysłany: 17.04.2007, 19:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po wiela w ogóle są (były?) te bilety?
Powrót do góry
Majkel

PostWysłany: 17.04.2007, 20:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

djds napisał:
A po wiela w ogóle są (były?) te bilety?

po 95 zł
Powrót do góry
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 18.04.2007, 15:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

22 kwietnioa 2007 roku we Wrocławiu wystąpi:
Madeleine Peyroux!!!
Koncert odbędzie się w ramach festiwali Jazz nad Odrą (18-22 kwietnia)
Oto zapowiedź festiwalu:
http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30813393
oraz wykonawcy, daty, godziny, miejsca...
http://www.jnofestival.pl/

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/

Ostatnio zmieniony przez Windmill dnia 17.05.2007, 17:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jos
Gość

PostWysłany: 21.04.2007, 09:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś ma jeszcze okazję wybrać się do Poznania na koncert Clarke`a niech to zrobi!! Wczoraj Clarke zmiażdżył dosłownie nadkomplet publiczności w Imparcie we Wrocławiu. Później walnę dłuższą recenzję w odpowiednim wątku.

Pzdr
Jos
Powrót do góry
Jos
Gość

PostWysłany: 25.04.2007, 14:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
Dobra, dobra - mam bilety na FOCUS, że się pochwalę. Ci co nie idą mogą zazdrościć Twisted Evil

Maciek też już kupił bilety, ale on jest nieśmiałym forowiczem, więc piszę za niego:) Oznacza to, że Maciek, Morly i ja, pojawimy się w Katowicach Smile

Pzdr
Jos
Powrót do góry
Indi
epka analogowa

PostWysłany: 25.04.2007, 15:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I bardzo fajnie Smile
Windmill

PostWysłany: 25.04.2007, 18:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie wystąpi Lisa Gerrard!!!

Ostatnio zmieniony przez Windmill dnia 25.04.2007, 18:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Majkel

PostWysłany: 25.04.2007, 18:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Windmill napisał:
Dziś w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie wyst api Lisa Gerrard!!!

Jadymy Wink
Powrót do góry
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 25.04.2007, 18:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnia płyta Lisy - The Silver Tree jest rzeczywiście piękna, koncert może być magiczny Wink
Powrót do góry
Windmill

PostWysłany: 25.04.2007, 18:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pięknie by było... To jedno z moich marzeń: zobaczyć na żywo Dead Can Dance...
Początek o 20:00.

Powrót do góry
rockowy

PostWysłany: 27.04.2007, 21:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FOCUS przeniesiony na czerwiec:

Cytat:
Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw prośbę wielbicieli Focus, koncert ten zostaje przeniesiony na dzień 16 czerwca 2007r., miejsce i czas się nie zmienia – jest to nadal Mega Club, godz. 20:00, zakupione bilety nie tracą ważności!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jos
Gość

PostWysłany: 27.04.2007, 22:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rockowy napisał:
FOCUS przeniesiony na czerwiec:

Cytat:
Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw prośbę wielbicieli Focus, koncert ten zostaje przeniesiony na dzień 16 czerwca 2007r., miejsce i czas się nie zmienia – jest to nadal Mega Club, godz. 20:00, zakupione bilety nie tracą ważności!!!

Jakie prośby?!?! Co ich pop#$%%@?!?! Czerwiec mi nie pasuje. Niech spie@#$%$%. Jestem 100 w plecy Sad

Pzdr
Jos
Powrót do góry
Majkel

PostWysłany: 28.04.2007, 14:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie tylko Josa zdołowała widomość o zmianie terminu koncertu Focus. Mina Indi mówi sama za siebie Confused :
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 220, 221, 222  Następny
Strona 3 z 222

Skocz do: